reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uczulenie na roztocza

reklama
Dziewczyny, w naszym przypadku oprócz stosowania profilaktyki czyli czeste pranie pościeli, mycie podlog itd. bardzo wazna i przydatna jest inhalacja. Koszt ok 100 a pomaga bardzo! Jak dzieciaki sa zapuchnięte to od razu inhalator idzie w ruch i jest naprawdę poprawa! Opuchlizna schodzi, katar mija
 
ja też robiłam z soli ale zastanawiam się z czego jeszcze można, ja mam inhalator na płyn, nie wsypie tam ziółek musi być coś płynnego
 
inhalacje z soli na pewno nie zaszkodzą, jednak nie za często, tak samo myślę o ziołach jednak czy one coś będą przeciwdziałać nie wiem, jednak wydaje mi się że oczyszczą nos,drogi oddechowe,dobre są na płuca
 
Alergia na roztocza bywa bardzo uciążliwa. Córka mojej sąsiadki jest na to uczulona. Koleżanka musi cały czas sprzątać mieszkanie ,dbać o odpowiednią temperaturę w domu. Mówiła mi kiedyś, że bardzo pomaga im woda morska sterimar baby, którą aplikuje dziecku do noska. Pozbywa się kurzu i alergenów z nosa maluszka, dzięki czemu mała ma spokojny sen. Dziewczyny często to stosują.
 
reklama
ja powietrze nawilżam w domu, nie ozonuję, do tego jak kupuję posciel synowi to w room99, bo to bardzo dobrej jakości pościel, po praniu, wkładam do foliowego worka i na noc do zamrazarki, zmino niszczy roztocza:)
 
Do góry