reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepionki dla niemowląt!!!

Ja uwazam ze szprycowanie takiego malucha tyloma szczepionkami to nie jest normalne.. Nie wiadomo jak dziecko sie rozwija i juz podawać mu tyle szczepionek? Potem gdy jest cos nie tak rodzice winia lekarzy ze w ciazy wszystkie badania prawidłowo a potem okazuje sie ze cos jest nie tak.. I szczepionki waszym zdaniem nie maja nic wspólnego? Szanujmy swoje zdanie i nie zarzucajmy innym rodzicom nieodpowiedzialności. Spójrzcie na inne kraje np Szwajcaria gdzie nie kładą nacisku na rodziców gdy nie chcą szczepić dziecka.. A dzieci niezaszczepione rzadziej chorują od tych zaszczepionych..
To co piszesz jest połowiczną prawdą. W krajach zachodnich, gdzie szczepienia dzieci nie są obowiązkowe, odpowiedzialność społeczna jest bardzo wysoka. W Szwajcarii wynosi około 95%.
A to zdanie poproszę poprzyj dowodami naukowymi : A dzieci niezaszczepione rzadziej chorują od tych zaszczepionych..
 
reklama
Oczywiście, ze szczepie. Nie bez powodu szczepionki powstały, nie będę narażać życia swojego dziecka dla wyssanych z palca teorii . Pozbyliśmy się najgorszych pandemii świata dzięki szczepionkom i chwała im., Odra, świnka, ospa, polio, różyczka, krztusiec, to były kiedyś śmiertelne choroby.
 
Skoro szczepisz, to czemu sie boisz ze twoje dziecko bd mialo kontakt np w przedszkolu z dzieckiem niezaszczepionym? Czyli ta szczepionka jest nic nie warta
Ja się nie boje o moje zaszczepione dziecko a o to niezaszczepione, mojemu nic nie będzie a to niezaszczepione może zapłacić życiem za wiarę rodziców w teorie spiskowe.
 
Ja uwazam ze szprycowanie takiego malucha tyloma szczepionkami to nie jest normalne.. Nie wiadomo jak dziecko sie rozwija i juz podawać mu tyle szczepionek? Potem gdy jest cos nie tak rodzice winia lekarzy ze w ciazy wszystkie badania prawidłowo a potem okazuje sie ze cos jest nie tak.. I szczepionki waszym zdaniem nie maja nic wspólnego? Szanujmy swoje zdanie i nie zarzucajmy innym rodzicom nieodpowiedzialności. Spójrzcie na inne kraje np Szwajcaria gdzie nie kładą nacisku na rodziców gdy nie chcą szczepić dziecka.. A dzieci niezaszczepione rzadziej chorują od tych zaszczepionych..
Ja tylko zapytam, byłaś szczepiona jako dziecko??
Dlaczego skoro nas szczepiono by zapewnić ochronę nam i innym w obecnych czasach osoby takie jak ty chcą z tego rezygnować narażając bardziej swoje dzieci i innych. Np tych którzy szczepić się nie mogą z powodów zdrowotnych?

Mam 2 dzieci, oboje zaszczepieni.
 
reklama
Do góry