reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o dzieciątko

Dołączył(a)
20 Kwiecień 2024
Postów
1
Cześć dziewczyny,
Potrzebuję porady staramy się z mężem o kolejne dziecko. Choruje na niedoczynność tarczycy, miesiączki natomiast w miarę regularne według lekarza. Ostatnia miesiączka była 28.02.24 do tej pory żadnych objawów ani miesiączki ani ciąży, byłam u lekarza wczoraj 19.04 na usg widać jajnik prawy z ciałkiem żółtym i lewy jajnik z prawdopobnie wodniakiem jajowodu, po ciąży nic nie widać kazał zrobić Betę ze względu na to iż może nie być jeszcze widoczna na usg bądź może być to ciąża pozamaciczna. Zrobiona beta dała wynik <0,20 U/l. Podpowiedzcie proszę jak to interpretować? Czy na razie nic z tego czy jest możliwość tej ciąży pozamacicznej? Nie wiem czy zgłaszać się do szpitala czy nie.
 
reklama
Beta wskazuje na ten moment na brak jakiejkolwiek ciąży.
Natomiast skoro jest ciałko żółte to jesteś po owulacji czyli niedługo powinien przyjść okres (lub jednak ciąża, ale to zależy ile dpo)
 
A ja się przyczepię do wodniaka jajowodu. Nic z tym nie kazał ci lekarz zrobić? Mi usunęli jajowód, właśnie przez wodniaka, bo jeśli nawet dochodziło do zapłodnienia i zagnieżdżenia, to wodniak regularnie się opróżniał przez jajowód do macicy i działał jak kwas. Zniszczył mi totalnie ten jeden jajowód i oczywiście uniemożliwiał ciążę. Jeśli jeszcze nic z tym nie zrobiłaś, to polecam zapytać lekarza jaki ma plan na tego wodniaka.
 
A ja się przyczepię do wodniaka jajowodu. Nic z tym nie kazał ci lekarz zrobić? Mi usunęli jajowód, właśnie przez wodniaka, bo jeśli nawet dochodziło do zapłodnienia i zagnieżdżenia, to wodniak regularnie się opróżniał przez jajowód do macicy i działał jak kwas. Zniszczył mi totalnie ten jeden jajowód i oczywiście uniemożliwiał ciążę. Jeśli jeszcze nic z tym nie zrobiłaś, to polecam zapytać lekarza jaki ma plan na tego wodniaka.
popieram, też usuwałam wodniaka jajowodu razem z jajowodem z tym, że u mnie był on też przyczyną cp. Po operacji laparoskopowej w grudniu w Marcu zaszłam w ciąże :)
 
Do góry