reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018 mamuśki po 35 roku życia

Cwiczysz sobie sama w domu ?
Twoj synek pewnie juz samodzielny wiec zapewno ci latwiej, moj jeszcze trzyma sie mnie kurczowo wiec u nas wszelkie cwiczenia to zabawa z nim
 
reklama
Sama puszczam sobie na Youtube jakieś ćwiczenia z mel B albo chodakowska i coś tam staram się poruszać. Jak synek był mały to też próbowałam z nim Ale fakt..więcej było biegania przy nim. Zawsz to jakiś ruch teraz czasem i do mnie dołącza i mi pokazuje jak to się robi
 
my spacerujemy pierwszy raz bez wozka
zaraz zabieram sie za obiad bo malego o 14 klade nie wiem tylko czy dzis przez ta zmiane czasu nie bedzie zgrzytów
 
A przypomnij mi ile ma twój babelek?
U mnie piękna pogoda wiosenna. Wybieramy się na imprezę urodzinową do znajomych.
Powodzenia w usypianiu. Mój czort był nieznośny co do spania..drzemania. od małego. Teraz też ranny ptaszek jest. Mimo ze codziennie wstaje po 6 bo do przedszkola to i Nie ma spania nawet na weekend...
 
Maly ma 17 m-c
ladnie zasnal spal ponad 2 h, odpukac narazie zmiana czasu na nas nie wplynela i wszystko idzie starym planem. My pobudka 7 rano a klade go ok 21
 
reklama
Do góry