reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam/oddam/kupię - Grudniówkowa giełda

reklama
IMG_6302.jpgIMG_6307.jpgIMG_8460.jpgIMG_8462.jpgIMG_8466.jpgIMG_8473.jpgIMG_8484.jpgIMG_8488.jpgIMG_9327.jpg


pytajcie jak ktoś chętny:)
 
Kota czerwone spodnie, niebieska bluzka zara i jak Violett zrezygnuje to spodnie eco-skóra :-)

Izi ta biała kurteczka- jaki rozm? Cena? Jakies wymiary?
 
O! Co się tu wyrabia ;[ pod moją nieobecność, Kota nie ma i MYSZY buszują. Ciuchy świetne, szkoda, że spłukana jestem ale jak coś zarobię jeszcze na swoich ubraniach z chęcią ;P przygarnę parę rzeczy! Pasuje mi taka wymiana na naszym forum, "szafowo" się tu robi.
 
Kota - biorę żakiet - spadłaś mi z nieba :) bo za 130 mnie nie stać ;p a potrzebuję na święta :) podaj na priv nr konta i ile kasy z przesyłką :D
 
A ja mam z metką ocieplacz dla dziewczynki - kupiłąm w promocji na 12m rozmiar z nadzieją że będzie na wiosnę, ale już teraz jest dobry, tylko że Kalina to duża dziewczynka, może ktoś chce? cena- 20zł

29112012873.jpg29112012874.jpg
 
KOTA rezerwuję niebieskie spodnie, jutro jak znajdę centymetr to się zmierzę i dam znać co i jak dokładnie. ok???
 
reklama
Violett body rozmiar M/L(ale są małe,dostałam na urodziny i niestety są za małe:( ) cena 25zł

Inka marynarka ZARA rozmiar L(ale na milion nie jest L bo ja w nią nie chodzę) stan bdb cena 35zł


Wymiarki dla zainteresowanych jutro;)
 
Do góry