reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SMSy i wiadomości z porodówki Kwietniówki

reklama
sms od kici

" a tak się Kuba prezentuje. (zdj na "rozpakowanych"). Moj malz napisal jak nam minał porod? Któras jeszcze się rozpakowała? Kubus jest grzeczny. Ssie ładnie cyca, my mamy pokarm, więc jest ok."

odpisałam ,że Kubus sliczny, mąż nam wszystko napisał, a co do rozpakowanych, to ja poki co nic nie wiem:)
 
sms od Elma

" Melissa Olivia ur. 19.04.2010. 54cm, 3280g"

i drugi sms

" Urodziłam o 10:15, ekspresowo w godzine, bez naciecia, byla moja polożna , troszkę popękałam ale plytko. Jestem mega happy ze to juz za mna"


odpisałam, że gratulujemy i niecha wracaja do zdrowka i do nas:)
 
sms od Barbarka123 (koleżanka sie nie podpisala i mialam lekki problem, ale po nr tel. znalazlam na "namiarach" właścicielke sms-a:))

" Melduje iz dzisiaj o godz 13:00 na swiat przyszla Hania. Porod sn, 10pkt, 54cm, waga 3630. Pozdr.
 
Dostałam tego samego SMS-a od Barbarki, co Wronka:-)
Pogratulowałam i napisałam, że sobie w bazie znajdę od kogo ta cudowna wiadomość;-)
No i otrzymałam SMS zwrotny:

"Barbarka gapa ze mnie"

Odpisałam, że w takiej chwili gapiostwo jej wybaczamy, że dziękujemy za info,gratulujemy i witamy Hanię na świecie:-)
 
Sms od Aga2010


Dzis o 15.03 przez nieplanowane cc urodzil sie nasz Sebastian w 41 tyg 1d ciazy. Ma 3140g i jest przesliczny! Dostal 9 pkt przez sina skore. Odezwe sie w weekend :)
 
Witam

Piszę w imieniu mojej żony. W niedzielę o 19.30 żonie zaczęły odchodzić wody. 38,5 tygodniu czyli 19.04.2010 poniedziałek o 8.50 na świat przyszła nasza Sylwia z wagą 3050g długość 54cm ,punkty 10 na 10 Żona urodziła siłami naturalnymi. Maleństwo rozwija się zdrowo ,właśnie otrzymałem informację że ma podejrzenie żółtaczki fizjologicznej ,aczkolwiek trzeba czekać w którą stronę się ułoży. Ponoć normalne u noworodków. Przesyłam pozdrowienia .

A od siebie mogę dodać że dzielna Babka z tej mojej żony i jestem z niej cholernie dumny :happy:
 
sms od Beti1982

" Hej wronia, dzisiaj o godz. 01:25 urodziłam Justynkę. Ponad 3800g i 57 cm , sn. Buziaczki dla wszystkich kwietniówek"
 
reklama
sms od akaaty

" Hej. Tak jak podejrzewałam zostawiaja nas w szpitalu, sytuacja na dole bez zmian, na ktg miałam 3 malenkie skurczyki. Czekamy na rozwój wydarzen, tylko ciekawe jak długo, jak sie cos zmieni to dam znac. Pozdrawiam Was gorąco."

odpisałam,że trzymamy kciuki aby jej tam nie wymęczyli, i żeby akcja ruszyła:)
 
Do góry