reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz z krwią 39tc

reklama
Ja mam termin na 29 i nie wiem czy mi ten czop odpadł ale dzisiaj mam takie lekkie plamienia brązowe czy to może być czop czy co? Nie mam pojęcia, pierwsza moja ciąża 🤔
Daj znać co tam i jak się rozkręca, może i mi się coś zadzieje w podobnym czasie😅 powodzenia ✊
Czop jest taki jak śluz bardzo gęsty. Może odpadać fragmentami. Wpisz sobie w google I zobaczysz jak wygląda. Z synem urodziłam 2 tyg po odpadnieciu. Ale czop był nie przejrzysty, trochę żółty. Powodzenia, daj znać jak poszło 😇😇😇
 
Dziewczyny, zaczęło się 😅 obudziły mnie skurcze od 2.30.Poszłam do toalety i sączą sie wody, ale koloru lekko różowego. Wróciłam do łóżka bo jeszcze jest znośnie, nie chce budzić jeszcze męża, bo śpi z synkiem ( wychodzą mu czwórki). Nie chce też panikować jak w pierwszej ciąży. Nie wiedziałam co się dzieje, teraz jestem bardziej świadoma I wiem ze jeszcze mam czas zanim się rozkręci. Dobrze, ze pospałam chociaż troszkę. Jak rodzilam syna nie spalam koło 30 h. Mam nadzieję, że będzie dobrze...trzymajcie kciuki.
 
Dziewczyny, zaczęło się 😅 obudziły mnie skurcze od 2.30.Poszłam do toalety i sączą sie wody, ale koloru lekko różowego. Wróciłam do łóżka bo jeszcze jest znośnie, nie chce budzić jeszcze męża, bo śpi z synkiem ( wychodzą mu czwórki). Nie chce też panikować jak w pierwszej ciąży. Nie wiedziałam co się dzieje, teraz jestem bardziej świadoma I wiem ze jeszcze mam czas zanim się rozkręci. Dobrze, ze pospałam chociaż troszkę. Jak rodzilam syna nie spalam koło 30 h. Mam nadzieję, że będzie dobrze...trzymajcie kciuki.
powodzenia! ♥️
 
Dziewczyny, zaczęło się 😅 obudziły mnie skurcze od 2.30.Poszłam do toalety i sączą sie wody, ale koloru lekko różowego. Wróciłam do łóżka bo jeszcze jest znośnie, nie chce budzić jeszcze męża, bo śpi z synkiem ( wychodzą mu czwórki). Nie chce też panikować jak w pierwszej ciąży. Nie wiedziałam co się dzieje, teraz jestem bardziej świadoma I wiem ze jeszcze mam czas zanim się rozkręci. Dobrze, ze pospałam chociaż troszkę. Jak rodzilam syna nie spalam koło 30 h. Mam nadzieję, że będzie dobrze...trzymajcie kciuki.

Trzymamy kciuki i daj znac po 🤞🤞
 
Dziewczyny, zaczęło się 😅 obudziły mnie skurcze od 2.30.Poszłam do toalety i sączą sie wody, ale koloru lekko różowego. Wróciłam do łóżka bo jeszcze jest znośnie, nie chce budzić jeszcze męża, bo śpi z synkiem ( wychodzą mu czwórki). Nie chce też panikować jak w pierwszej ciąży. Nie wiedziałam co się dzieje, teraz jestem bardziej świadoma I wiem ze jeszcze mam czas zanim się rozkręci. Dobrze, ze pospałam chociaż troszkę. Jak rodzilam syna nie spalam koło 30 h. Mam nadzieję, że będzie dobrze...trzymajcie kciuki.
powiedzenia 😘
Ja rodziłam 2010, 2015, 2022 i 2023, szczerze to Ci powiem że ten ostatni poród był ekspresowy. Skurcze obudziły mnie 2.20 i to od razu co 2min., na szpital pojechaliśmy jakoś o 3, a o 3.40 nasza niespodzianka była z nami "synek" 🥰 życzę Ci takiego ekspresowego porodu i abyś zdążyła do szpitala 😘 Ja jak dojechałam do szpitala to miałam już 8cm rozwarcia.
Powodzenia 😉
 
Czop jest taki jak śluz bardzo gęsty. Może odpadać fragmentami. Wpisz sobie w google I zobaczysz jak wygląda. Z synem urodziłam 2 tyg po odpadnieciu. Ale czop był nie przejrzysty, trochę żółty. Powodzenia, daj znać jak poszło 😇😇😇
Dam znać, narazie nic🤭

Powodzenia a może już urodziłaś 🤗
 
Poród był intensywny ale bardzo szybki, ostatnia godzina baaaardzo bolaly skurcze...no więc tak o 2.30 miałam pierwsze skurcze, o 9 już bardzo mocne, rozwarcie 5 cm, o 10 byłam w szpitalu, o 11 już 10 cm rozwarcia. 3 minuty partych I jest Majeczka. Każdemu życzę takiego porodu. Mimo bólu, ale szybko I sprawnie. Mieszkam w Nl więc o 11.04 urodziłam 14.00 byłam w domu I dochodzimy do siebie. Pozdrawiam wszytskie mamusie. Dziękuję za wsparcie I pomoc 🥰
 
reklama
Do góry