reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ale tu cisza. Jak tam Effa84 w te upały się czujesz? Aza Ty już pewno po tej Komunii ale się tak nie przejmuj czy że karmisz córeczkę. Mi się bardzo często zdarza nadal karmić swoją 4 latkę i prawie 2 latka. Akurat starsza jest teraz strasznym niejadkiem. Jadłaby chętnie tylko słodkie. Na to zawsze ma miejsce.
A wracając do sierpniowego Maksia to nadal niewiele mówi. Eee Eee Eee próbuje zagadywać dzieci na placu zabaw. A wyraźnie to mówi mama,tata,baba,koko,tak,me,be,ma,lala.
A w czwartek wyjazd na długi weekend.Autokarem zorganizowana wycieczka. A z innej beczki któraś Mama nadal karmi piersią prawie dwulatka? Ja karmię nadal ale chciałabym do 2 lat.Chciałabym tez bez problemu skończyć karmienie więc może to potrwać dłużej.Zobaczymy.
 
reklama
No na komuni nie byłam, bo nie było córki z kim zostawić. Może i dobrze, bo się rozchorowala. A my z mężem się zarazilismy i ledwo żyjemy. Dzisiaj dowiedzieliśmy się na 90%, że będzie dziewczynka - Michalina. Jestem przeszczesliwa, oby się płeć nie zmienila.
 
Ja już urodziłam [emoji4] 23/05. Franek jest wcześniakiem, ale dostał 10pkt. 2960gr.
Tym razem miałam ekspresowy poród, bo około 4 wylądowałam na bloku, a o 5:00 urodziłam.

Byliśmy w domu, ale dzisiaj niestety wróciliśmy pod lampy.

Mikołaj pierwszego dnia zachwycał się bratem, ale już od następnego stracił nim zainteresowanie [emoji28]
 
Ja już urodziłam [emoji4] 23/05. Franek jest wcześniakiem, ale dostał 10pkt. 2960gr.
Tym razem miałam ekspresowy poród, bo około 4 wylądowałam na bloku, a o 5:00 urodziłam.

Byliśmy w domu, ale dzisiaj niestety wróciliśmy pod lampy.

Mikołaj pierwszego dnia zachwycał się bratem, ale już od następnego stracił nim zainteresowanie [emoji28]
Gratulacje, zdrówka Wam życzę :)
 
Lekarz twierdził , że dlatego że byłam przeziebiona. Ja myślę, że przez silne skurcze przepowiadające. Z Mikołajem ich nie miałam i urodziłam po terminie.
 
Ja już urodziłam [emoji4] 23/05. Franek jest wcześniakiem, ale dostał 10pkt. 2960gr.
Tym razem miałam ekspresowy poród, bo około 4 wylądowałam na bloku, a o 5:00 urodziłam.

Byliśmy w domu, ale dzisiaj niestety wróciliśmy pod lampy.

Mikołaj pierwszego dnia zachwycał się bratem, ale już od następnego stracił nim zainteresowanie [emoji28]
Gratuluję serdecznie :)
 
Gratulacje Effa84:) A tak jakie rowerki mają wasze sierpniowe prawie dwulatki? Ja mojemu narazie trzykołowy taki do pchania kupiłam ale pamiętam ,że córeczka ,która ma już 4,5 latek na 2 urodziny dostała różowy biegowy motorek na trzech kółkach i go wprost uwielbiała. Do tej pory by chciała na nim jeździć, czuła się pewnie.
 
Gratulacje Effa84:) A tak jakie rowerki mają wasze sierpniowe prawie dwulatki? Ja mojemu narazie trzykołowy taki do pchania kupiłam ale pamiętam ,że córeczka ,która ma już 4,5 latek na 2 urodziny dostała różowy biegowy motorek na trzech kółkach i go wprost uwielbiała. Do tej pory by chciała na nim jeździć, czuła się pewnie.
Marlenka, ja kupilam biegowy puky, ale poki co jest jeszcze za duzy. Potem widzialam w sklepie ze wszyscy biora biegowy innej firmy bo byl bardzo lekki ale nie pamietam nazwy. Jak chcesz moge postarac sobie przypomniec ;)
 
reklama
Do góry