reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
No, mamy za sobą roczkową imprezkę:-) . Był niezły sajgon, bo w naszym malutkim mieszkanku było 7 dorosłych i 4 dzieci. Wszyscy dobrze znajomi Inguni. PO godzinie już wszyscy mieli dosyć, bo dzieci dały nam w kość. Po dwóch się rozeszli:tak: . Ingunia była marudna bo od tygodnie jest nie w formie - nie chce spać w dzień i wnocy się budzi z płaczem. Może te nieszcęsna zęby następne jej wychodzą:baffled:

Jutro jeszcze jedna imprezka - dla babć. Tym razem będzie fajniej, bo jedna tylko Ingunia i kilka osób do zabawiania;-) . Mam nadzieję, ze chociaz na chwilkę będę mogła usiąść przy stole:tak: .
Zdjęcia pokażę po jutrzejszej imprezce:-) .
 
Dawno mnie tu nie było, nie mam ostatnio czasu, ale dziś postanowiłam nadrobić kwietniowe wątki.

Widzę że większość imprezek urodzinowych już się odbyła, dzieciaczki śliczne i zadowolone z prezentów :tak:
 
Ni i następne udane imprezki to super.
I widzę,że nasze roczniaki mają nowe suwaczki :-D
 
Najlepsze życzenia dla Alusi od A+T+?

W dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości,
najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
zawsze uśmiechniętej buzi,
mnóstwa słodkich całusów,
i spełnienia wszystkich marzeń!!


Życzy Dominika z rodzicami
 
Najlepsze życzenia dla Jagódki od Joaśki


W dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości,
najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
zawsze uśmiechniętej buzi,
mnóstwa słodkich całusów,
i spełnienia wszystkich marzeń!!


Życzy Dominika z rodzicami.

 
Dzięki :)

Ech, juz po urodzinach
Powiem tak - uff!
A po za tym było fajnie.
Napiszę więcej, jak trochę wszystko ogarnę w pracusi ;p
 
reklama
Trzeba było tyle nie pisać w innych wątkach!
CZytam i czytam...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry