reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

justyna to juz zaraz :) wyrobisz sie w sierpniu :D

sierpniowka jedno jest pewne w koncu sie doczekasz :D

dor nie stresuj sie, bedzie z glowy raz dwa :)
 
reklama
I my się meldujemy po ktg jutro o 8 mam stawić sie w szpitalu mam nadzieje że już jutro będziemy w komplecie bedzie taki spoźniony prezent dzisiaj mamy 15 rocznice ślubu
 
To napewno [emoji1] byłam u dentysty bo od paru dni nie mogłam spać.. Okazało się, ze mam 3 kanały do zrobienia. W ciąży byłam 2 razy u dentysty i nikt nie robił zdjęcia więc nie było widać. Podobno. Włożyła mi truciznę w zęba.. Umieram z bólu! Co mnie pociesza? Niedługo czeka mnie gorszy ból tylko zastanawiam się co dalej z tymi zębami robić.. Tutaj ceny x10 niż w Polsce ale jak z małym dzieckiem lecieć.. Trucizna utrzyma się tylko do 14 dni. Paranoja! Niesprawiedliwe..

[emoji173]
 
Tutaj leczenie zębów tylko prywatnie, na taką kasę chorych jedynie do 18 roku życia. Istnieje możliwość zwrotu kosztów później ale to 1/8 o ile się uda. Trucizna rozchodzi mi się w zębie i normalnie umieram.. aż mnie lekko ten ból paraliżuje [emoji22]

[emoji173]
 
sierpniówka - u mnie tez się dosłownie teraz zęby posypały...
ja byłam wczoraj u dentysty, ale oszczędziła mi trucia.
na razie rozwierciła I zabezpieczyła, żeby mi oszczędzić bólu... stwierdziła że na razie mi wystarczy przeżyć, a te 2-3 tygodnie powinno lekarstwo wytrzymać, mam się zgłosić po porodzie.
jeszcze mi 2 inne zęby zostały do leczenia, bo tez mi pare dni temu wypełnienia powypadały...
ale te 2 mnie nie bola, więc nic z nimi nie robiłam...

na domiar złego mam anginę. wczoraj temperature, dziś mega ból mięśni. nie mogę się ruszyć.
tragiczna ta końcówka ciąży.

ja jutro jade do szpitala na ktg. zobaczymy co powiedzą.... chyba raczej mnie nie zostawią jak nic się nie dzieje.
 
reklama
Mi powiedziała, że bez trucizny nie da rady bo za duży kanał.. Mi wgl chciała zacząć robić ten kanał bez znieczulenia. Szalona babka! A na kiedy masz termin? No okropna ale jeszcze tylko troszkę nam zostało.. Szkoda, że te zęby nas dopadły, takie bóle powinny być już zabronione.

[emoji173]
 
Do góry