reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie. Szukam rodziców wczesniaków

Marzena:)

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2021
Postów
16
Dzień dobry. Jestem tu nowa:-)
Mam na imię Marzena i jestem młodą mamą poznego wcześniaka. ( urodzonego w 36-tyg ciąży).
Mam obawy z braku zębów u synka.. Proszę o informację jak u was to wygląda w 8-miesiecu życia dziecka:-(
 
reklama
U mojego synka jakos między 7-8 miesiącem życia pojawiły się dolne jedynki, potem poszło lawinowo. Ma dwa lata i już wszystkie zęby do piątek. Twój jest dodatkowo wcześniakiem więc o ten miesiąc Jeszcze jest do tyłu. Nie stresuj się, ząbki sie pojawia!
Dzień dobry. Jestem tu nowa:-)
Mam na imię Marzena i jestem młodą mamą poznego wcześniaka. ( urodzonego w 36-tyg ciąży).
Mam obawy z braku zębów u synka.. Proszę o informację jak u was to wygląda w 8-miesiecu życia dziecka:-(
 
U nas kolo 8mz ,wyszły 2 dolne jedynki ,potem duuuuuugoo nic , dopiero teraz 15mz i wyszły 2 dolne i górna 1, spokojnie wyjdą
 
Do 3 roku życia, powinny wyjść, wiec naprawdę ma dużo czasu ,a pewnie bedzoe tak ,ze jak zaczną iść to naraz
 
Moja córka nie jest wczesniakiem, a pierwszy ząb miała na 11 miesięcy. W marcu skończy 2 lata i ma 12 zębów.
Też się martwiłam, więc Cię rozumiem.
 
Mojej koleżanki synek, urodzony o czasie, nie miał jedynek do 13 miesiąca życia...
A potem jak poszło to lawinowo.
 
Moja córka nie jest wczesniakiem, a pierwszy ząb miała na 11 miesięcy. W marcu skończy 2 lata i ma 12 zębów.
Też się martwiłam, więc Cię rozumiem.
A jak Pani córka się przemieszczała po podłodze? Po mój synek pęsa i obraca się z pleców na brzuszek, jak chce jakąś zabawkę!
 
reklama
Do góry