reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkola i żłobki

Chciałabym dowiedzieć się jakie polecacie prywatne żłobki lub też przedszkola z grupą żłobkową? Już na ten temat była mowa ale może coś się pozmieniało. Od września chce dać córkę do żłobka szukam ale chciałam sie poradzić. Dla zainteresowanych publicznym żlobkiem to w tym roku dostać się do starszej grupy raczej nie ma szans. My już rok temu zapisaliśmy córke i od tamtego roku jest ciąle 50 na rezerwowej. Rozmawiałam ostatnio z pania dyrektor i szanse w tym roku dalej minimalne. To jakaś paranoja czekać ponad rok na żłobek miałam nadzieję że się uda, ale trzeba zacząć szukać prywatnego.
 
reklama
Nasza Majusia chodzi tutaj,nie dostaliśmy się do państwowego żłobka,ja do pracy musiałam wrócić a niani,która by chciała mniej niż 1000zł nie znaleźliśmy.
Polecam z całego serca-http://www.klubmaluszka-bukowo.pl/
 
dziękuje za podpowiedzi gdzie mogę posłać córkę. Na pewno zdecyduję się na jakiś żłobek w centrum bo mieszkamy na Warszewie i też nie chce gnać przez całe miasto. Muszę zacząć jeździć i pooglądać te żłobki żeby znaleźć coś dobrego.
 
Iza ja też mieszkam na Warszewie i wiem że dla takich ok 2 lat to jest prywatna stonoga. To jest przedszkole ale przyjmują młodsze dzieci i jest ich tam sporo. A ile twoje dziecko ma lat??
Mojej koleżanki dziecko ( niespełna 2 letnie) tam chodzi i jest zadowolona ale drogo bo ok 850zł wychodzi.
 
Kasia słyszałam o stonodze i nawet niedaleko ale gdzieś trafiłam na opinie że niby tam panie zatrudnione bez odpowiedniego wykształcenia. Wiem że na necie opinie nie zawsze są prawdziwe, większość to pisana jest przez konkurencję. Słyszałam dobre opinie o żłobku na osowie więc musze się zorientować co i jak.
 
Dziewczyny a czy któraś z Was będzie składać papiery do państwowego przedszkola? I może coś wie więcej w tym temacie? Co, jak, kiedy? Póki co na stronioe noie ma jeszcze informacji.
 
kemyt mój Szymon chodzi do państwowego przedszkola, w tym roku też składamy papiery. Podejrzewam, że nabór będzie koniec marca-początek kwietnia.
W tamtym roku było tak, że podanie można było wypełnić przez internet i wydrukowane zanieść z innymi papierami (zaświadczenia o zatrudnieniu rodziców/ nauce itp) lub wypełnić na miejscu w przedszkolu.
Każdy dostaje swój pin, który później wpisujesz na stronie żeby sprawdzic czy i gdzie dostało sie dziecko.
 
czarodziejka dzięki za odpowiedź. Teraz uzbrajam się w cierpliwość i czekam na otwarcie naboru :tak:
 
reklama
Do góry