reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosze o porade ...Mieszanka

Wystarczy że ty nie będziesz jadła produktów zaw. mleko , bo pewnie tzw skaza? Lub wyeliminuj inny rodzaj uczulających pokarmów ze swojej diety. Jeśli to problem z laktozą ,polecam np Delicol.
Kp to najlepszy sposób w zapobieganiu alergii ,nie rezygnuj tak łatwo. Powodzenia
 
reklama
Mleko hipoalergiczne czyli rozumiem że HA? W przypadku już alergii nic nie da, tylko preparat mlekozastępczy Bebilon Pepti, Nutramingen.
 
mam wlasnie bebilon pepti ale malej nie podchodzi
Mój pije Pepti ,niestety jest taki sobie w samku. Bez kakao nie wypije ale on ma 2 lata. Twoja widze na suwaczku ma miesiąc. Nutramingen jeszcze gorszy. Spróbuj jeszcze nie jeśc nic mlecznego (musisz czytać składy bo lubią dodawać nawet do parówek mleko) i pokarmić kp, będzie dobrze. A jak nie to zostaje te mleko, może z odrobiną glukozy wypiję? A recepte masz? Bo bez wypłata na samo mleko pójdzie...
 
pepti jest bez recepty nie wiem spruboje z odrobina glukozy jak nie to sie poradze pediatry ja mlecznych to nie jem
 
Można kupić bez recepty, ale z tego co wiem, mając zaświadczenie od alergologa czy wypisaną receptę ,należy się refundacja
 
reklama
Do góry