reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc :)

Dołączył(a)
3 Sierpień 2023
Postów
10
Czy jest jeszcze szansa na to że jestem w ciąży ? Miesiączki mam nie regularne. Niewiem kiedy mogła być owulacja. Ostatnia miesiaczke dostalam jak w zegarku. Na dzień dzisiejszy spóźnia mi się tydzień i nie zapowiada się nic żebym miała go dostać . Jak nie byłam w ciąży wynik na becie miałam 0.100 a dzisiaj 2.30 czy jest sens powtarzać czy nie ? :) dziękuję za pomoc
 

Załączniki

  • IMG_5426.png
    IMG_5426.png
    59,4 KB · Wyświetleń: 315
reklama
A moim zdaniem jeśli @ nie przyjdzie, to można za kilka dni powtórzyć.
Skoro nie wiesz kiedy miałaś owu, to równie dobrze ona może być dzisiaj, a test wyjdzie pozytywny za 2 tygodnie.
 
A moim zdaniem jeśli @ nie przyjdzie, to można za kilka dni powtórzyć.
Skoro nie wiesz kiedy miałaś owu, to równie dobrze ona może być dzisiaj, a test wyjdzie pozytywny za 2 tygodnie.
Właśnie też tak sobie myślałam . Ciągle mi się okres miesza , w ten dzień gdzie owulacja miała przyjść nic nie czułam a zawsze bolał mnie brzuch. Za to bolał mnie on później … poczekam jeszcze do przyszłego tygodnia. Jeżeli gdyby nic się w środku nie działko to dlaczego beta wyszła <2,30 a nie 0.100 jak kiedyś ??
 
Właśnie też tak sobie myślałam . Ciągle mi się okres miesza , w ten dzień gdzie owulacja miała przyjść nic nie czułam a zawsze bolał mnie brzuch. Za to bolał mnie on później … poczekam jeszcze do przyszłego tygodnia. Jeżeli gdyby nic się w środku nie działko to dlaczego beta wyszła <2,30 a nie 0.100 jak kiedyś ??
To zależy od laboratorium i ich widełek. W zdrowym organizmie bez ciąży betaHCG może być wykrywalny w śladowych ilościach.
 
reklama
poczekam jeszcze do przyszłego tygodnia , jak okres nie przyjdzie wtedy powtórzę :) ale mam nadzieję że skończy się ciążą , ale jakoś straciłam nadzieję :) pozdrawiam
 
reklama
Do góry