reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z piersiami ( UWAGA zdjecia chorych piersi )

Wpadaja. Lekarz powiedzial ze wszystko jest ok dzisiaj. No jak widac nie jest
To proponuję innego lekarza. Nikt ci tu piersi nie zbada. A to jest konieczne. Bo może być to zapalenie, a może nadwyrężony mięsień od złego stanika. I absolutnie nie chcę straszyć, ale przy zatkanym kanaliku jak w porę tego nie zniwelujesz może się skończyć ingerencja chirurgiczną. Także ja bym jednak nie czekała na Internet tylko szła do cdl, położnej lub ginekologa.
 
reklama
Wpadaja. Lekarz powiedzial ze wszystko jest ok dzisiaj. No jak widac nie jest

Byc może zauważyłaś, ze nic tutaj nie wyglada jak gabinet lekarski..? Bo nie jesteśmy lekarzami...
Jak jednemu lekarzowi nie wierzysz to idz do innego, nie wiem...jedz do szpitala niech cie obejrzą.
Jak dla mnie to masz dziwny stanik...
 
Myśle, ze najlepsze będzie badanie organoleptyczne. Która ma jakiegos fajnego znajomego co by się podjął tego zadania? W końcu tu o zdrowie chodzi..
 
Nikt nie mowi nic o leczeniu czy diagnozowaniu. Mowimy o wymianie doswiadczen I obserwacji. Jezeli tak jak mowicie sluzba zdrowia dzialala to nie byloby takiej potrzeby.
Wydaje sie 200 zl prywatnie a lekarz mowi ze wszystko jest w porzadku po kilkuminutowej wizycie. CLS wylacznie telefonicznie Bo tacy zajeci I rozchwytywani sa , moze w nastepnym tygodniu znajdzie czas etc.
Z tego wlasnie powodu czlowiek szuka porad I wsparcia w internecie. Nie z lenistwa czy potrzeby masochizmu.
 
Fajne zeby to byl lekarz I to najlepiej by znalazl termin w tym Roku :/
A tak powaznie to duzo zdrowia zycze I oby takie dylematy Cie nie dopadaly. Nic nie dodajesz do watku tylko podsmiehoojki.
Panie sie zrzeszcie I zalozcie Stowarzyszenie Wrednych Bab Internetowych zalozcie. Kto Wie moze jakies dofinansowanie od rzadu bedzie ;)
Myśle, ze najlepsze będzie badanie organoleptyczne. Która ma jakiegos fajnego znajomego co by się podjął tego zadania? W końcu tu o zdrowie chodzi..
 
Nikt nie mowi nic o leczeniu czy diagnozowaniu. Mowimy o wymianie doswiadczen I obserwacji. Jezeli tak jak mowicie sluzba zdrowia dzialala to nie byloby takiej potrzeby.
Wydaje sie 200 zl prywatnie a lekarz mowi ze wszystko jest w porzadku po kilkuminutowej wizycie. CLS wylacznie telefonicznie Bo tacy zajeci I rozchwytywani sa , moze w nastepnym tygodniu znajdzie czas etc.
Z tego wlasnie powodu czlowiek szuka porad I wsparcia w internecie. Nie z lenistwa czy potrzeby masochizmu.
Ale to trzeba pomacać. Jaki lekarz to oglądał? Jak powiedział, że ok to trzeba było zapytać dlaczego boli. A nie odpuszczać. Dzwoń do położnej środowiskowej albo szukaj cdl.
 
Fajne zeby to byl lekarz I to najlepiej by znalazl termin w tym Roku :/
A tak powaznie to duzo zdrowia zycze I oby takie dylematy Cie nie dopadaly. Nic nie dodajesz do watku tylko podsmiehoojki.
Panie sie zrzeszcie I zalozcie Stowarzyszenie Wrednych Bab Internetowych zalozcie. Kto Wie moze jakies dofinansowanie od rzadu bedzie ;)
Napisałam Ci już kilka razy gdzie szukać pomocy. Chcesz czekaj nadal, aż ktoś cię wyleczy przez internet. Nie wiem, z kim rozmawiałaś, ale nie chce mi się wierzyć, żeby położna odmówiła pomocy. Jak wolisz się rzucać i pokazywać nagi biust w internecie to już twoja sprawa. Kto co lubi. Na pewno od czekania na diagnozę na forum ci nie przejdzie. Ja borykałam się z problemami w czasie karmienia i nikt mi nigdy nie odmówił pomocy, ani nie kazał czekać na a termin w przyszłym roku.
 
@Robertowie nie musisz od razu wyzywać. Nie ma potrzeby być chamskim. Minimum wyczucia wymaga ostrzec przed takimi zdjęciami. Najlepiej byłoby problem opisać (skoro jak deklarujesz chodzi o wymianę doświadczeń), bo diagnozy na podstawie zdjęcia nikt nie postawi, to nie telemedycyna.
Jeśli boli - radzę ibubrofen w oczekiwaniu ba lekarza do 1200mg na dobę. Taki problem to lekarz rodzinny albo i SOR. Tam nie ma terminów.
 
reklama
Kiedy mialas te problemy? Moze teraz jest troche inaczej ?
No nic dzieki za konstruktywne uwagi. Post zostalby usuniety , ale nie wiem jak .
 
Do góry