reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie 18TC a laktacja

Mademoiselle_Nika

Moderator
Dołączył(a)
23 Luty 2023
Postów
2 889
Cześć,
Jestem po indukcji późnego poronienia. 18TC. W szpitalu nie przepisano mi leków na zahamowanie laktacji. Mam zgłosić sie do lekarza jeżeli coś zacznie cieknąć. Czy jakimiś naturalnymi sposobami mogę zahamować start laktacji? Zioła, herbaty? Czy będzie to bezpieczne?
 
reklama
Cześć,
Jestem po indukcji późnego poronienia. 18TC. W szpitalu nie przepisano mi leków na zahamowanie laktacji. Mam zgłosić sie do lekarza jeżeli coś zacznie cieknąć. Czy jakimiś naturalnymi sposobami mogę zahamować start laktacji? Zioła, herbaty? Czy będzie to bezpieczne?
A moze zadzwoń na wszelki wypadek i poproś o receptę na dostinex?
Wykupisz, jeżeli będzie potrzebny.

U mnie nic nie cieklo, za to po 3 dniach przyszedł nawał i leciałam po tabletki na cito.
 
A moze zadzwoń na wszelki wypadek i poproś o receptę na dostinex?
Wykupisz, jeżeli będzie potrzebny.

U mnie nic nie cieklo, za to po 3 dniach przyszedł nawał i leciałam po tabletki na cito.
Receptę mam zawsze jak załatwić także o to się nie boję.
Chciałam zapytać czy prewencyjnie mogę coś zrobić.
 
Cześć,
Jestem po indukcji późnego poronienia. 18TC. W szpitalu nie przepisano mi leków na zahamowanie laktacji. Mam zgłosić sie do lekarza jeżeli coś zacznie cieknąć. Czy jakimiś naturalnymi sposobami mogę zahamować start laktacji? Zioła, herbaty? Czy będzie to bezpieczne?
Potwierdzam sposób z piciem szałwii. Jakoś z 3x dziennie mocny napar przez mniej więcej 4 dni. Przytulam Ciebie Kochana 💔
 
reklama
Do góry