reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

witamy się i my :tak:
Jestem mamą Damianka który ma 19 miesięcy i jest jedynakiem :-)
Chociaż by bardzo się Damianowi rodzeństwo przydało to tak jak jest póki co tak musi zostać, siła wyższa :-p

anetka -jak to co wtedy by było? Pomyśl, że mogliby się bawić czy uczyć razem i wcale byś nie miała więcej roboty, a może nawet mniej? :tak: za to na pewno więcej zmartwień, też prawda :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Vegas, ale z wychowawczego to kasy nie będziesz mieć. No chyba, że macie niskie dochody. Właśnie to nas chwilowo powstrzymuje przed drugim dzieckiem, bo co z tego, że na macierzyńskim płacą, jak po macierzyńskim koniec kasy. A z jednej (nawet dobrej pensji), nie damy rady.
 
majandra racja z jednej pensji to 3 osoby ciezko wyzywić i opłaty porobić,a co dopiero wiecej dzieciaczków:-(
Asheara witaj:-)
 
Majandra mój mąż zarabia 3 tysiaki. Ja tak szczerze to nie orientuję się jak tam sprawy macierzyńskiego i wychowawczego się mają, ale fakt jest taki, że chciałabym popracowac nim zajdę w drugą ciążę bo prócz wychowywania coś trzeba by było robic w życiu.

Umi Ty to masz marzenia jak nastolatka - spokojne dziecko:D:D Ale kto wie, może po dziadkach:D:D

Anetka
mi się wydaje tak jak Ashearze, że z dwójką jakoś mniej roboty, dwójka dzieci się ze sobą bawi:) Ty tylko pilnujesz by się nie pozabijali:D:D A tak mając jedno dziecko to ono wiecznie mama i mama bo nie ma się z kim bawic.
 
Vegas ale za nim to drugie dorośnie do zabawy z tym starszym to tragedia by była :-p weź sobie do dwójki wstawaj w nocy :sorry2: no masakra! Nie wyobrażam sobie tego.. chociaż nie wiem czy nie powinnam się zacząć zastanawiać, bo @ mi się spóźnia już ponad 10 dni! :dry::dry:
 
Vegas po dziadkach:-D nie nie dziekuje:-D wolałabym zeby był spokojny po mnie. On dziadków nie ma spokojnych. Wszystko zwariowane i zakrecone raczej

" ty tylko pilnujesz by sie nie pozabijali":-D pieknie to ujęłaś:-p

edit anetka dopiero co przyszłaś a juz chcesz nas opuscić:-D
 
reklama
umi właśnie nie chce!! :-(

majandra mi jakiś czas temu spóźnił się 30 dni :dry: w ogóle od czasu ciąży mam strasznie nieregularne okresy, nigdy nie mam na czas. Chyba pora wybrać się do ginekologa.
 
Do góry