reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy spacer

Jak patrze wstecz to stwierdzam że na początku ubierałam Marcinka znacznie lżej niż teraz. Wyszliśmy po raz pierwszy na spacer jak miał ok 2 tyg i wtedy był ubrany w body, bluzeczke z długim rękawem, spioszki, skarpetki, komplecik polarkowy i czapeczka (był listopad) + spiwprek z wózka. Zimą obowiązkowo kombinezon ciepła czapa, szalik, rękawiczki, spiworek i okrycie dodatkowo, i jeszcze kocyk pod plecki. Z nastaniem wiosny przeszlismy na spodenki i kurteczke na polarku, ale ta kombinacja tez okazała się zbyt ciepła wiec ubieramy się w body z krótkim rękawkiem, rajstopki, skarpetki, ciepła bluze, ogrodniczki, na szyję chusteczka a na główkę wiosenna czapeczka. Kurteczka w miarę cienka i do tego adidaski tekstylne. W zależności od pogody to różny wózek czasami kocyk lub spiworek :) ale i tak mam wrażenie że ciągle za ciepło. Chociaż od dwóch dni wracamy ze spaceru i młody nie jest zgrzany więc chyba jest nienajgorzej :)
 
reklama
ja tez staram się nie przegrzewac
uważam że to jest o wiele gorsze niż jak dziecko troche zmarznie

a my dziś mieliśmy na sobie:
body z dlugi rękawkiem
rajstopki i
dresik polarkowy
i oczywiście buciki i czapeczke!!
 
agula82 pisze:
ja tez staram się nie przegrzewac
uważam że to jest o wiele gorsze niż jak dziecko troche zmarznie

a my dziś mieliśmy na sobie:
body z dlugi rękawkiem
rajstopki i
dresik polarkowy
i oczywiście buciki i czapeczke!!
Miloszek tak samo :D
 
Cześć dziewczyny niezły dziś odwaliłam numer ze spacerkiem. Nie zbyt orientuję się w ubieraniu maleństwa na spacerki , (mam je dopiero 4 miesiące), moja mama zimą zawsze panikowała że będzie jej za zimno w tym co ją ubrałam- bawełniane śpiochy, welurkowy pajacyk, ciepły sweterek, kombinezon zimowy, opatulona kocykiem w nośidełku od wózka no i nosidełko było wkładane w wózek (wózek wielofunkcyjny )no i od tej wrażliwości mojej mamy zrobiłam się taka sama .A więc dzisiaj moją córeczkę ubrałam prawie tak samo jak zimą , bez sweterka . wyszłam na spacer a tam na dworzu temp. ok 20 stopni , jak włożyłam malutką do wózka to był krzyk , lament , główka tak spocona że aż kapało Pomyślałam sobie co ze mnie za idiotka , bezmyślna , przecież jest tak ciepło z ona w zimowym kombinezonie, boże. Nie będę słuchać już więcej mojej mamy w sprawach ubioru , a tyle naczytałam się o ubieraniu bobasków na spacerki żśe najlepiej ubierać tak jak samemu się jest ubranym ewentualnie jedną cieńką warstwę więcej. ale jednak przekonania mojej mamy do mnie trafiły Błąd Bardzo was proszę napiszciie mi jak dokładnie mam ubrać swoją dzidzię na spacerek w taką pogodę jak dzisiaj. proszę
 
ja hubert mial 2 miesiace i wychodzilam z nim na spacery a jesce zima byla to zakladalam mu spioszki i jescze jedne cieplejsze kawtanik bluzeczke sweterek jedna czapeczke i druga w koc i do wozka. bez kombinezonow!
 
Fajnie niech każda pisze co dziś ubrała maleństwu na spacer bedzie można porównać i zweryfikować ::) ::) :D ;)
Moja niunia miała dziś;(radziłam się tesciowej bo miałam mętlik w głowie)
body z długim rękawem
sukienkę
polarkowa bluzę na podszewce
butki
czapeczkę-kapelusik
 
hubert mial dzis (zaznaczam ze ma chore oskrzelam!)
body z krotkim rekawkiem cienka bluzeczke i kurteczke polarkowa
rajtuzki i spodnie materialowe (szturmowki) buciki
czapeczke sztruksowa
 
Oliwka była dziś ubrana w cienkiego bawełnianego pajacyka,polarkowa sukieneczke i spodenki
do tego skarpetki i czapka wiosenna
zapobiegawczo mialam jeszcze kocyk :)
 
moja dzidzia ma dopiero 3 tygodnie i zamierzam na dniach wyjsc z nia na spacer,ale nie wiem jak ja ubrac i na jak dlugo wyjsc.poradzcie cos
 
reklama
martap22 poradziłabym ci coś ale sama mam ten problem, nie mam wyczucia jak ubrać bobaska, za każdym razem przesadzam z warstwami, z przekonaniem że mała zmarznie. >Również czekam na na wypowiedzi innych mam co do ubioru swoich pociech. Mam 4-miesięczną córeczkę i nie wiem jak jąś ubrać na dzisiejszy spacer , no na dwórku jest około20 stopni to ciepło , proszę napiszcie jak ubrałybyście swoje pociechy
 
Do góry