reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

reklama
Ja używam tylko pieluch Pampers. Huggies w rozmiarze 3-6 kg to totalna porażka. Mały nie wchodził w nie juz przy 5 kg. Dodatkowo twardsze niz w Pampersach rzepy starsznie go raniły w nóżki. Pieluchy poszły w kubeł, gdy zobaczyłam obtarte udka! Ciekawa jestem natomiast pieluch z Biedronki. Po aszych pozytywnych opiniach zakupie je i przetestuje.
 
:)Ale fajne forum. Ja Wam powiem tylko, że gdy mnie urodził się wspaniały Bartuś, także kupowaliśmy różności. Ile to pieniędzy idzie na takie próbowanie?? Jak nie Carefour to Biedronka. W sumie to najważniejsze, żeby wiadomo: nie było paskudnej ceraty, no i oczywiście, żeby dobrze wchłaniały, prawda? Dodatkowo, ja to zawsze patrzę na to, czy aby na pewno rzep się będzie trzymał, bo jak się zaoliwi, no nie? Tak czy inaczej, mnie się spodobało, że ta firma kewatie`s także zaczęła działać już w Polsce. Oni to przynajmniej stawiają na jakość, a nie na ilość. Szkoda tylko, że ich strona internetowa nie działa jeszcze zbyt dobrze, ale ponoć do końca października ma się to zmienić. www.kewaties.com. Polecam zwłaszcza, że Oni mają także w ofercie peiluchy jednoraz, a jak się do nich zgłaszałem to wysłali mi do domu pieluchy na próbę za darmo!! Bo oni nie mają sklepów, bo przez to byłoby drogo, a tak działają, jak AVON, lub inne. Mój syn chciał u nich pracować, ale się nie zgodzili, bo stawiają na jokość i konsultanci mają minimum średnie wykształcenie. Pozdrawiam Was Mamy :)

 
Ja polecam Huggies ale tylko zielone "flexi". Uzywamy juz dobrych kilka miesiecy i sa super zlaszcze teraz jak Misio zaczyna sie przemieszczac. Kupilam na powrot pampersy i totalna porazka :mad:
 
Za wasza namowa kupiłam pieluszki biedronkowe i jestem bardzo zadowolona. Wczesniej używalismy Pampersów i nie widze zadnej róznicy.
 
Pieluszki"DADA" są świetne i do tego niedrogie.Mają ładny nadruk i niczym nie różnią się od pampersów.POLECAM
 


My używamy Pampersów.Ogólnie są ok ( obecnie trójki ). Córcia rośnie jak na drożdżach ( ponad 8 kg), więc trzeba kupić niedługo nową rozmiarówke. O biedronkowych słyszałamwiele dobrego, ale jeszcze nie miałam okazji osobiście przetestować.
 
pieluchy z Biedronki Dada są rewelacyjne i to nie tylko ze względu na cenę :) Teraz tylko tych używamy i polecam je wszystkim mamom :)
 
Zachęcona Waszymi opiniami o pieluchach biedronkowych kupiłam je. I jestem z nich baaardzo zadowolona. Używamy ich na dzień.
Lidlowskie Cien też są super. Używamy je na noc, bo są grubsze a przez to bardziej chłonne.
Do tej pory kupowałam tylko Pampers. I chyba już nie będę.
 
reklama
Dziewczyny nie kupujcie pieluch w Leader Price. Ostatnio byłam tam na zakupach i miałam okazje się im przyjrzeć bo jedna paczka leżała otwarta. Totalna porażka, nie miałam pojęcia, że takie paskudztwo się jeszcze produkuje...ceratowane i nie mają rzepów tylko paski taśmy klejącej, także jak juz się oderwie, to z powrotem się nie przykleją.
 
Do góry