reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna w ciąży a po jeszcze piekniejsza :)

reklama
Elifit ja po Oli przy pepku mialam właśnie od razu białe rozstepy.
Krecha mi sie pokazała po porodzie i zniknąć nie chce...ale przynajmniej słoneczko mnie szybciej bierze :)
No i niestety moja kresa biała która rozeszła się w ciąży z Ola, rozeszła się chyba jeszcze bardziej...
 
Elifit, ja ostatnio przy pepku zobaczyłam biala kreskę. Od razu panika "jak to? Pierwszy rozstęp i to dopiero po porodzie?"
Posmarowalam balsamem i następnego dnia po kresce ani śladu. To musiał byc wiec jakis chwilowy odcisk na skórze. Moze u Ciebie jest podobnie?
 
Ja po cc więc na porządne ćwiczenia muszę jeszcze poczekać, ale robię rozruch mięśni brzuch wciągajac go. Kilka serii dziennie
 
Seorise ja ćwiczę codziennie, mięśnie nóg i rąk podczas noszenia dziecka i podczas spacerów. Na inne ćwiczenia energii póki co brak.

Dziewczyny tak sobie myślę o tym spadku hormonów, o którym pisałyście, o wypadaniu włosów itp. A może da się temu jakoś zapobiec? Np suplementami opartymi np na wyciągu ze skrzypu polnego? Mnie on bardzo pomagał kiedy miałam okresowe problemy z wypadaniem włosów. Może gdyby zacząć go brać wcześniej można by temu zapobiec? Czy to jest tak, że co ma wypaść i tak wypadnie? I w ogóle takie suplementy można stosować karmiąc piersią?
 
reklama
Nie da się, bo te włosy powinny wypaść już dawno:tak: Ciąża to zahamowała. Mi jakoś po 3 m-cach zaczęły lecieć
 
Do góry