reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Agnes przytulam mocno. Tez przez to przechodzilam kilka lat temu i tez (w moim odczuciu) zbyt dlugo zwlekalam. Zawsze pojawaiaja sie mysli czy cos jeszcze mozna bylo zrobic - po Twoich postach sadze, ze chyba juz nie. Podjelas dobra decyzje, dobra dla Ciebie i Twojego synka. Uwierz - bedzie jeszcze dobrze!!! Moze uda sie znalezc prace, moze cos na wlasna reke CI sie uda zalozyc? Tata jakis tez jeszcze dla Malego sie znajdzie - i pewnie bedzie lepszy niz ten biologiczny. Jedyne co chcialabym CI poradzic - pozbieraj dowody i ureguluj sobie wszystko w sądzie, żeby nie mieć problemów.

Martoocha stoo lat, stoo lat!!! Zdrowka i szczescia dla Stelli - niech spotyka ją wszystko, co najlepsze!

Carla Twoje zdrowie najwazniejsze - pomysl sobie, ze to tez robisz dla swoich dzieci. Zdrowa mama jest im potrzebna, najbardziej ze wszystkiego. Tomek dostał od Ciebie mnóstwo dobroci, na pewno to zaprocentuje na przyszłosć!. Oby szybko sie wszystko unormowało. Nie zadręczaj się, ważne żebys wyzdrowiała i wróciła do pełni sił.

My urodziny robimy 26.10 - tak pasowało chrzestnej. Próbuję się ogarnąć i zacząć przygotowywać, ale póki co kiepsko mi idzie :)

Zuzkę dzisiaj przesadzilismy do większego fotelika - montowanie go trwało całe wieki (mamy izi combi teraz), ale Zuzce chyba podoba się, że jest tak wysoko. W starym juz za mocno kolanka jej na brzuszek naciskały. Sarze też w końcu wyjęłam pasy z fotelików (ma już 5,5 roku, ale jest drobna - waży niecałe 17kg). Teraz jezdzi przypieta pasami samochodowymi, ale wciaz w pelnym foteliku - i tak bedzie do 12 roku zycia, nie podobaja mi sie poddupki.

Zuzka ma wciaz tylko 4 zeby, czekam az wyrosna gorne jedynki, ale chyba swieczke bedzie dmuchac bez nich jeszcze ;)
Troche wiecej juz mowi, zaczela tez smiesznie krecic glowa na "nie" i kiwac na "tak" - strasznie jej sie to podoba...Ale w 90% przypadkow jest to NIE! ;)

Zakumala zabawe w chowanego (tylko szukanie, nie chowanie sie) i bawi sie tak z tatą - on się chowa a ona zagląda we wszystkie kąty mieszkania - pociesznie to wygląda.

A ja mam zapiernicz w pracy, ciagle wiecej zadan i nie wiadomo w co rece wlozyc :(
 
reklama
Kochany Krzysiu!

Ile słoników jest na pierzynce,

ile samochodzików w drewnianej skrzynce,

ile gwiazdek jest na niebie,

tyle wiary miej wciąż w siebie.

Takie oto nasze życzenia

w pierwszą rocznicę Twego urodzenia.


2j0cyuw.jpg



XXX


Kochany
Filipku!


Kiedy roczek ci wybija,

kiedy Twoje życie pędu nabiera,

kiedy zaczynasz wszystko rozumieć,

kiedy już odnajdujesz się w tłumie,

my pragniemy Ci życzyć,

byś się nigdy nie zatracił,

być nigdy wiary i nadziei nie stracił,

być zawsze miał szczęście do pieniędzy i miłości,

by w Twoim życiu nie było nieproszonych gości.


2l9jyi1.jpg







 
Agnes przykro że się Wam nie udalo, ale na pewno będzie Ci łatwiej bez niego a i Dawid tylko zyska na wychowaniu w domu bez nieporozumień. Trzymaj się!
Agaagi przepisu nie mam upiekę pierwsze z brzegu ciasto marchewkowe a śmietana kokosowa ubije - przepisy z netu. A i na Ala Antek był fajny tort ze śmietana kokosowa.
Filipku i Krzysiu samych cudownych chwil zycze rosnijcie zdrowo na pociechę rodzicom!!!!
 
Filipku i Krzysiu- przede wszystkim zdrowia! powodzenia! radości z życia! niech fart sam się pcha w Wasze ręce.. ceńcie przyjaźń i miłość.. cieszcie się szerokim gronem znajomych..nigdy nie bądźcie samotni! 100 LAT!!!!
 
Cześć Dziewczyny
Czytam Was regularnie ale odkąd Zośka zrobiła się w pełni mobilna to wszędzie jej pełno i nie ma czasu na pisanie :-)
Wszystkim świętującym już Maluchom wszystkiego najwspanialszego :-) Stella,Krzyś, Filip Sto lat !!!
Zośka z 29.10 ale imprezę robimy 25. My zdecydowaliśmy się na lokal bo przy Zosi ciężko byłoby mi cokolwiek zrobić a poza tym ja też chciałbym tego dnia świętować a nie obsługiwać gości i sprzątać po imprezie ;-)
Agnes przykro mi ze tak się sprawy potoczyły.Bądź dzielna i pamiętaj że jak ty będziesz spokojna to i dziecko będzie szczęśliwie. A pozatym jesteś jeszcze młoda i ułożysz sobie życie z kimś kto będzie na was zasługiwał. Głowa do góry i trzymam kciuki.
U nas wróciły słabe nocki. Ehhh... Zośka była lekko przeziębiona i domagała się cyca w nocy więc się złamała i jej dałam i teraz znów musimy się odzwyczajac co nie będzie łatwe bo ja już w jesienny tryb wpadam i ciężko mi się w nocy zmobilizować do odmówienia jej.

Lecę spać i obiecuje sobie regularnie odpisywać :-)
Spokojnej nocy
 
Kurcze dziewczyny..jakoś ostatnio zaczęłam się stresować trochę tym całym gaworzeniem..Stella wciąż tylko ‘baba’ mówi i ‘ba’ jak coś upadnie albo jak coś rzuci. Nie mówi ‘mama’ ani ‘dada’ ani żadnych innych sylab.. (da-da przytrafiło jej się parę razy jak płakała i była zła).
Co mam robić? czy powinnam ‘coś’ z tym robić?
Generalnie malutka jest bardzo kontaktowa i w ogóle..
nie wiem czy to ma znaczenie ale ja zaczelam normalnie mowic dopiero jak skonczylam 4 lata..
 
Mart00cha myślę że jeszcze za wcześnie na wpadanie panikę :-) daj jej czas to trochę jak z wszystkimi innymi umiejętnościami. Zośka miała 10.5 miesiąca jak zaczęła chodzić a przyjaciółki córka ma 14 i nic. Rozbieżności są duże ale jak się prawidłowo rozwija to chyba nie ma powodu do pabikowania ;-)
 
Tomek też gada tylko BA, czasem coś powie innego, ale generalnie dla niego wszystko jest BA :) spokojnie, roczne dzieci nie muszą mówić, nie steesuj się. Nela zaczęła gadać po 3 urodzinach. Mama jeszcze ani razu nie powiedział.
 
reklama
Dzięki za szybkie odpowiedzi :)
Intuicyjnie wiem że wszystko jest ok a braki w gaworzeniu mogą wynikać z tego że wcześniej Stelka prawie całe dnie ze smokiem chodziła..ale muszę mieć to na 'uwadze'
 
Do góry