reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja przy pomiarach temp.

tori

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Marzec 2021
Postów
42
Miasto
Kraków
Hej dziewczyny, potrzebuję waszej pomocy. Mam bardzo nieregularne cykle - między 30 a 37 dni. Mierzę temperaturę. Mam trochę sprzeczne informacje dot. tego, kiedy następuje owulacja. Czy jest to ostatni dzień niskich temperatur, czy pierwszy wyższych? Raz czytam, że to pierwsze, raz że drugie i czuję się zagubiona :(
 
reklama
Hej dziewczyny, potrzebuję waszej pomocy. Mam bardzo nieregularne cykle - między 30 a 37 dni. Mierzę temperaturę. Mam trochę sprzeczne informacje dot. tego, kiedy następuje owulacja. Czy jest to ostatni dzień niskich temperatur, czy pierwszy wyższych? Raz czytam, że to pierwsze, raz że drugie i czuję się zagubiona :(
Może być od 3 dni przed skokiem do 3 dni po skoku ;)
 
@PasiastyOgon, dziękuję! Widzisz, może teraz przy lepszym rozumieniu, troszkę zmienię podejście :) Dzięki za objaśnienie 🤗
Każdy organizm ma jakąś swoją "regułę". Może spróbuj sobie wyłapać jak to jest u Ciebie za pomocą testów owulacyjnych łączonych z mierzeniem temp? Wtedy będziesz widziała mniej więcej jak organizm reaguje 😉
 
Każdy organizm ma jakąś swoją "regułę". Może spróbuj sobie wyłapać jak to jest u Ciebie za pomocą testów owulacyjnych łączonych z mierzeniem temp? Wtedy będziesz widziała mniej więcej jak organizm reaguje 😉
Tak, właśnie taki mam też plan. Kiedyś próbowałam testów owu, ale zarazilam się, bo nie mogłam znaleźć peaku. Będę robić drugie podejście :)
 
Do góry