reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie wiem co to jest …

Dołączył(a)
1 Październik 2023
Postów
3
Witam . Mam problem … mianowicie chodzi o to że staramy się z partnerem o bejboszka . Testy wychodziły raczej pozytywnie blade bo blade kreski ale były . Dziś po południu przy korzystaniu z toalety wyleciało mi takie coś .. ( zdj poniżej ) czy może któraś z was wie co to jest ?
 

Załączniki

  • IMG_2607.jpeg
    IMG_2607.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 492
  • IMG_2606.jpeg
    IMG_2606.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 246
  • IMG_2605.jpeg
    IMG_2605.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 262
reklama
Co to jest bejboszek?

Ja bym to co wyleciało zapakowała i pojechała na IP.

Jak nie IP, to zbadałabym betę jutro i przyrost w środę.
 
Nie mieszkam w PL i tego już nie mam … nie wiem gdzie bym miała to trzymać .. żeby było higienicznie
W soli fizjologicznej.

Zrób sobie jutro badanie bHCG, z przyrostem w środę, jezeli masz możliwość.

W którym tygodniu teraz jesteś? Robiłaś tylko testy, czy byłaś już u lekarza?
To jest zdecydowanie za duze na zarodek na etapie testów ciązowych, nie byłby nawet widoczny na USG. Moze jakiś skrzep. Nie krwawisz?
 
reklama
Do góry