reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie sama,ale samotna:-(

Cześć dziewczyny, dawno sie nie odzywalam. Co u was ?
Ja wczoraj bylam na pierwszej wizycie, serduszko jest, dzidzia ma 1,26cm wedlug usg wczoraj 7+3 i tp 7.06(wedlug om 7+4) [emoji4] ogromny kamien z serca mi spadł [emoji4]
Milego dnia [emoji6][emoji257]
 
reklama
Wiem coś o tym..ja też każdego dnia padam,bo tyle roboty,a mała w nocy się wscieka... zaczęła jeść niewiadomo ile..dziwne,bo już powinna przestać jeść w nocy,no ale cóż..trzeba przetrzymać
Malo ostatnio wchodzę bo ciągle cos..tyle zajęć teraz,że rzadko kiedy mam taką chwile jak ta...☺️...uwiezione jesteśmy w domu,bo od rana leje :-\
 
@Ozdoba26 u nas też leje i strasznie wieje... Aktualnie odebrałam starsza z przedszkola byliśmy u teściów na herbacie bo mieszkają obok i teraz czekam na męża pod praca... Jak na złość jak kończyłam ciasto wyłączyli prąd... Za chwilę mamy gości ciasto nie jest skończone i zobaczymy co z tego wyszło.
 
Ja aktualnie mam mega nerwy na męża za całokształt. Lepiej żeby mi przeszło bo ciskam gromami naokoło łącznie z psem:D straszne to... Chyba zacznę ćwiczyć jogę albo wstawię drzwi pancerne do pokoju żeby nikt mi nie wchodził i nie przeszkadzał:D
 
Cześć Laski :) Nie było mnie kupę czasu ,ale jak mam dużo na głowie ,nerwy itp. to milczę i zamykam się w sobie hih. Opowiadajcie więcej co słychać ... ? U mnie nerwy na byłego znowu przestał płacić alimenty ,ale już mam nadzieje będzie ok. Wszystko na naszej głowie ,a szkołe to czuję jakby moje dzieci chodziły do prywatnej nie publicznej ..tyle ciągną , co chwilkę coś.
Pogoda nie rozpieszcza, wiało i pada dzisiaj. Jutro w planach na grzybki ,las praktycznie "za domem" a byłam jak na razie tylko raz ,ale jak coś się ma koło nosa to się przeje :p
@K8y ja też ostatnio myślałam o jodze :) poważnie muszę się za to zabrać i zobaczyć ,czy zadziała.
 
Cześć Laski :) Nie było mnie kupę czasu ,ale jak mam dużo na głowie ,nerwy itp. to milczę i zamykam się w sobie hih. Opowiadajcie więcej co słychać ... ? U mnie nerwy na byłego znowu przestał płacić alimenty ,ale już mam nadzieje będzie ok. Wszystko na naszej głowie ,a szkołe to czuję jakby moje dzieci chodziły do prywatnej nie publicznej ..tyle ciągną , co chwilkę coś.
Pogoda nie rozpieszcza, wiało i pada dzisiaj. Jutro w planach na grzybki ,las praktycznie "za domem" a byłam jak na razie tylko raz ,ale jak coś się ma koło nosa to się przeje :p
@K8y ja też ostatnio myślałam o jodze :) poważnie muszę się za to zabrać i zobaczyć ,czy zadziała.
Teraz trwają już u mnie przygotowania do urodzin córeczki ur. 01.11.2011, data nie powiem ciekawa :D
Prezenty zamówione ,ale ta moja księżniczka ma wymogi ,że hoho :p
Zamiast edytuj wziełam cytuj heheh :D :D i wychodzi moje roztrzepanie i pośpiech :p
 
@Ewa87 dobrze że z byłym się uporalaś:) a co Twoja córcia sobie zażyczyła na urodziny? Moja aktualnie oczekuje że zrobimy u nas w domu bal bo by chciała potańczyć;)

U nas dzisiaj dzień pełen porządków. Mąż kolejny dzień źle się czuł więc w 90% przeleżał a ja ogarnęłam salon z kuchnią, pranie, pokój Liwki. Jutro planuję ogarnąć nasza sypialnie i organizację w szafie bo miejsca pełno a nie zmieściłam niczego a worki czekają na rozpakowanie.
 
reklama
@K8y Moja córcia ma teraz szał na monster high i chce lalki z tej serii ,jedną już zamówiłam (Frankie Zelektryzowana) i będzie pewnie jutro. Zamówiłam też grę kim jestem taką Link do: KIM JESTEM ?GRA ZGADYWANKA ZGADNIJ KIM JESTES będzie zabawa ;) Lubimy sobie pograć w takie rodzinne gry. Na szczęście balu sobie nie życzy :D Też będe ja miała roboty bo chce "dorobić" parę rzeczy do domku dla lalek. Robiłam rok temu taką kanapę Link do: Jak zrobić kanapę dla lalek i chyba dorobię drugą. Jak do Sandry przyszły koleżanki to nie mogły uwierzyć ,że sama to zrobiłam ,wychodzi mega. Ogólnie dostała od Nas domek dla lalek, duży ,własnej roboty. Jej drugi lepszy tatuś (tak mówi hih) bardzo się postarał i jest świetny ,zdolny stolarz z niego :) zrobił jej też stoły z drewna itp. do domku.. Moje marzenie z dzieciństwa się też spełniło zawsze taki chciałam :D
Ciężko było to utrzymać w tamtym roku w tajemnicy bo ciągle były pytania co my tyle w garażu siedzimy ,ale się udało ,a mina małej bezcenna :p

Ja też porządki w kuchni meble inne i syf się zrobił.. za nim ja to ogarnę ;D
Teraz jeszcze walczę z grzybami mój dzisiaj był ... robię kotlety grzybowe i z kiszonej kapusty plus grzyby bo mi została kapusta od krokietów. ..ciekawe jak wyjdą dam znać :D Przepisy wziełam z neta ,ale zawszę troszkę modyfikuję. Resztę grzybów będziemy suszyć ,w kuchni rozpalone ..mam kaflową i będą na święta :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry