reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niania elektroniczna - jaką wybrać

mollyyy

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Wrzesień 2023
Postów
310
Hej doświadczone mamy, pomóżcie która Niania elektroniczna lepsza. Zastanawiam się czy lepsza będzie taka z osobnym monitorkiem czy taka gdzie podgląd mam na telefonie. Zastanawiam się jak to działa, czy jak siedzę sobie na forum i nagle dziecko się obudzi to wyskakuje powiadomienie i podgląd na telefonie? Czy muszę mieć cały czas odpaloną aplikacje na telefonie.
 
reklama
Jesli chodzi o aplikacje to na pewno jakies powiadomienia przy ruchu czy dzwieku sie pojawiaja.

Ja mam niane Neno Gato 2 z osobnym monitorkiem. Jest ok. Spelnia funkcje.
 
Ja nam taką z monitorkiem, dostałam ja w prezencie i jak dla mnie ma jeden zasadniczy minus, że ten nadajnik z ksmerką w trakcie używania musi być włączony na kabelku do kontaktu, jedynie moj odbiornik jest bezprzewodowy ładowany ładowarka. Dla mnie to ogromny minus bo dziecko zawsze musi spać w pobliżu gniazdka, nie moge np. Zostawić śpiącego w wózku w ogrodzie czy w foteliku samochodowym jak zaśnie.
 
Ja mam kamerkę xiaomi mi home 360, która jest teoretycznie kamerka do obserwacji domu ale świetnie się sprawdziła jako niania. Jedyny minus - trzeba odpalać na telefonie ale ja po prostu wzięłam stary tablet na którym odpalałam aplikację. Trzeba mieć ja cały czas włączona żeby podgląd działał. To na minus.
Na plus to wykrywanie ruchu, super jakość obrazu nocą, możliwość nagrywania, możliwość mówienia przez kamerkę. Przy karcie SD jak wykryje ruch to nagrywa obraz. Ogólnie polecam :)
 
reklama
Do góry