reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

!!!Nasze Przedszkolaki!!!

reklama
To trzymamy kciuki wszystkie - Angie. Moja Ola niestety nie dostała się do jednego z przedszkoli - pozostaje lista rezerwowa (na której jest juz 6 dzieci) i w tym tygodniu mają być listy w drugim z przedszkoli (tylko, że to mi całkiem nie po drodze do pracy :oo2: No ale zobaczymy co będzie, ona się tak rwie do dzieci...:-)
 
Nika nie dostała się do żadnego przedszkola w Bydgoszczy :-( pozostaje nam szukać miejsc w przedszkolu w Przyłękach - gdzie się wprowadzamy - lub w prywatnym, które jest niestety trochę drogie
 
Kacper dostał się do przedszkola do którego chciałam, ale do grupy czterolatków ( będzie dwóch 3 latków w grupie 4 latków ) na początku byłam wściekła, zła , rozżalona , niepewna czy to dobrze czy źle czy sobie tam poradzi itd. Wiecie 1000 pytan na minutę ale w końcu doszłam do wniosku że da radę, ponoć to nawet dobrze dzieci się fajne rozwijają itd. No chyba że znajdzie się miejsce to go jeszcze przeniosą do 3 latków ? u nas to wogóle bajzel z tą rekrutacją ech:shocked2::dry::sorry2:
Na le przynajmnie się dostał i tym trzeba się cieszyć:blink:
 
wiktor dostał się do przedszkola w aleksandrowie łódzkim czyli neidaleko miejsca w którym będziemy mieszkać. Najgorsze że do września chcą zaświadczenie o zameldowaniu a nie wiem czy z budową się wyrobimy :szok:
 
A ja dowiedzialam się nieoficjalnie (oficjalne wyniki 29 maja), że Pola nie dostała się do przedszkola, na którym nam najbardziej zależało:-:)-:)-( (Tuż obok żłobka Lenki i najbliżej domu).
Ja nie wiem co zrobię jak ona się nigdzie nie dostanie!?? Przecież od dwóch lat chodzi do żłobka i nie wyobrażam sobie, że teraz będzie w domu ! PARANOJA!!!!

P.S. Powód niedostania się to zabójcza ilość pseudo samotnych matek, które mają pierwszeństwo! Ludzie żyją w wolnych związkach i mają z tego same profity, a małżeństwa kurcze do dupy... Przepraszam, ale jestem rozżalona!
 
Ostatnia edycja:
KAsiunka - rozumiem cię
dla mnie to też chore
na 20 dzieci - Mirek jako jeden dostał się z normalnej rodziny ( za przyjęciem przeważyło bliskość miejsca zamieszkania i pracy)
miał 178 punktów - a reszta dzieci tj ( 19 sztuk) powyżej 500 pkt a nawet 1500
500 pkt - pkt ma się za samotną matkę
a te samotne matki to ...... nóż się otwiera
- byłam na zebraniu w poniedziałek i jedna dziewczyna przyszła w obrączce - a z 2 minutki już ją ściągnęła - bo bala się, że się wyda.....
przecież dlatego Mirek we wrześniu nie dostał się do żłobka - tylko dostał się dopiero w listopadzie
ps. u nas za żłobek - jest tylko 1 pkt - szok ( w porównaniu do punktów za bycie samotną matką)
nie wiem jak ludzie kombinują - u nas na każdy pkt - trzeba było dołaczyć zaświadczenie
za Anię - akt urodzenia
zaświadczeniae ze złobka, z pracy
a za samotność - ponoś z USC lub akt rozwodu, itp.
 
reklama
to już teraz wiem, dlaczego Nia się nigdzie nie dostała... trzeba się było rozwieść... :-(
 
Do góry