reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadzieja na dwie kreski

Dołączył(a)
13 Luty 2024
Postów
4
Hej. Nie wiem czy ktokolwiek tu zagląda. Miesiączka była 18.01 cykle regularne 28 dni. Kochaliśmy się i przed i w trakcie i po owulacji. Termin miesiączki 15.02. piersi raz bolą bardziej, raz wydaje mi się że mniej. Tak jak na okres. Zastanawia mnie ilość przezroczystego/mlecznego śluzu. Jest to więcej, dużo więcej niż zawsze. Dzisiaj zrobiłam dwa testy. Nic, nawet cienia. Czy według was za wcześnie wykonane? Powtórzyc? Zaczynam świrować bo okropnie chcielibyśmy dzidziusia.
 
reklama
Zasadniczo wczesna ciąża nie daje objawów innych niż okresowe, a im bardziej się ich doszukujemy tym więcej się ich zauważa. Dopóki nie ma okresu to szansa jest zawsze, mi dzień przed terminem miesiączki test nie wyszedł a w dniu spodziewanej miesiączki ledwo widoczny bladzioch. Też miałam cykle 28 dni. W 29 dc betę miałam 14 czyli niziutką.
Owulację miałaś potwierdzoną monitoringiem? Jeśli nie to w kazdym innym wypadku mogła się przesunąć być np później. U mnie chyba tak było, chociaż ja w tamtym okresie wyjątkowo nie pilnowałam a cykl spisałam na straty :)
Powtórz sobie na spokojnie test w dniu miesiączki, jeszcze nic straconego. U jednej pokaże kilka dnu przed a u drugiej kilka dni po :)
 
Jesli objawy bylyby ciazowe to i test by wyszedl. Ale, jakto sie mowi, nie ma miesiaczki - pilka nadal w grze. Powtorz test tego 15go.
 
Również uważam że póki nie ma @ jest nadzieja. Należy też pamiętać że organizm ludzki to nie matematyka i różne historie mogą mieć miejsce. Mogła przesunąć się owulacja. Spokojnie poczekać jeszcze kilka dni powtórzyć test i bhcg z krwi
 
Też czekam miesiaczka za tydzień a ja nienwiem czemu wczoraj Zrobiłam test nie wiem co myślałam ze kreska będzie 😂 zrobie za tydzień jak nie przyjdzie okres bo dwa dni ju mam jakieś brązowe plamy i nie wiem czy w ogóle powinnam mieć nadzieję , jestem po poronieniu pierwsza miesiaczke dostałam już teraz liczę na cud
 
reklama
Hej. Nie wiem czy ktokolwiek tu zagląda. Miesiączka była 18.01 cykle regularne 28 dni. Kochaliśmy się i przed i w trakcie i po owulacji. Termin miesiączki 15.02. piersi raz bolą bardziej, raz wydaje mi się że mniej. Tak jak na okres. Zastanawia mnie ilość przezroczystego/mlecznego śluzu. Jest to więcej, dużo więcej niż zawsze. Dzisiaj zrobiłam dwa testy. Nic, nawet cienia. Czy według was za wcześnie wykonane? Powtórzyc? Zaczynam świrować bo okropnie chcielibyśmy dzidziusia.
Zrób test za 2 dni i koniecznie z porannego moczu 😉
 
Do góry