reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój syn ma skłonności homoseksualne??

Jezeli nawet dziecko ma zdolnosci homoseksualne(w co watpie,bo to chyba za wczesnie na takie teorie) to zbicie go na kwasne jablko jak to Halinaszka okreslila,nic nie zmieni a wrecz odwrotnie.Dzieciak zamknie sie w sobie i to dopiero moze byc problem.Jezeli Halinaszko twoja mamam by przyszla do ciebie i ci wlala za to,ze jestes hetero to nagle zmienilabys orientacje i stala sie na jej zyczenie lesbijka??Chyba nie prawda??
Milka,chyba sporo chlopcow przejawia czasem takie zachowanie,ja to takze przerabialam i to nie raz:tak:;-)
 
reklama
mój brat jak był mały ciągle bawił się lalkami ze mną i siostrą, często bawiliśmy się w tzw. ciotki, również dla wygłupów ubierał mamy spódnice, albo ubierał się w ciuchy moje lub siostry, o tak dla zabawy.
a jak miał jakieś 4 latka to podobnie jak my siostry zażyczył sobie by mama też mu ubrała korale, nawet ma w nich fote.
takie zachowania są normalne, gdy chłopiec chowa się wśród dziewczyn.
teraz jest mężczyzną, nawet męskim szowinistą, nie można głowy oprzeć na jego poduszc, bo zaraz mu śmierdzi babami.
 
jak można niewinne zabawy chłopca nazwać skłonnościami homoseksualnymi????????????????????:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: mój 10 letni syn w trakcie zabawy zakłada czasami perułkę ostatnio robił sobie z siostrą makijaż no i bawią się lalkami i nigdy bym go o homoseksualizm nie posądzała
 
Nie skłonności homoseksualne, a zainteresowanie kobiecym światem. Na tym etapie za wcześnie jest imo na stwierdzenie takich skłonności. Lubi dziewczynki, więc może interesować go i jak to jest być mamą... A dziewczynki lubi dlaczego? Może jest delikatny, nie przepada za towarzystwem męskich rozbojników ;)
 
Na twoim miejscu sprałabym gówniarza na kwasne jablko. Z tego co mowisz twoj syn moze miec takie sklonnosci. Mam syna w tym samym wieku i on sie brzydzi ciuchami sióstr i ich zabawkami. Mówi że baby są glupie i każdy chłopiec w jego wieku tak mówi. Wybij mu to szybko z glowy bo inaczej sie przyzwyczai.


O BOZE:szok::szok::szok::szok:Kobieto zwariowalas czy co?????
 
Jak chłopak się raz przebrał za kobietę to jeszcze nie znaczy że jest homoseksualistą. Dzieci tak się czasem bawią, ja mam 8 letnią córkę i też lubi się przebierać i czasem założy jakiś szalik i mówi że to krawat, albo ubierze barbie jak faceta i mówi że to ken. Zresztą telewizja jest nasycona mężczyznami co przebierają się za kobiety- jak nie Majewski to znowu Leszcz ww "Jak oni śpiewają"- a ten program ma zielone kółko i wiele dzieci go ogląda. Ale jeśli zachowanie chłopczyka budzi i w innych sytuacjach nieokój to lepiej iść do psychologa, przecież to nie zaszkodzi a tylko pomoże. Warto dowiedzieć się dlaczego woli towarzystwo dziewczynek. Ja miałam takiego kolegę w podstawówce i potem w liceum, od dziecka wolał towarzystwo dziewczynek, przesadnie dbał o wygląd, pamiętam że jako nastolatek zamiast z kolegami to wolał chodzić z dziewczynami po sklepach z ciuchami, bielizną. Czy jest gejem- nie wiem, ale dziewczyny nie miał do dziś żadnej.
 
Mam podobny problem... Mój 8-letni syn uwielbiał wręcz przebierać się w sukienki starszej o 3 lata siostry. Jak był balik przebierał się za dziewczynkę:( Zauważyłam, że dzieje się coś nie tak... ale zmartwiła mnie bardzo przedszkolanka, która w rozmowie wyjaśniła mi, że syn bawi się tylko z dziwczynkami i to w zabawy "typowo" babskie (dom, sklep, lalki). Byłam na kilku poradach u psychologa, ale jakoś nie poogły. To było jakieś 3 lata temu.... Dziś Synek ma 8 lat, chodzi do pierwszej klasy i temat się powrócił! Dziś byłam na rozmowie u Wychowawczyni i usłyszałam to samo. Chłopcy na przerwie biegają i grają w piłkę, a mój spaceruje z kolezankami albo w ogóle nie wychodzi na przerwę! Nie interesuje się wcale sportem:( Powiedzcie czy ja wyolbrzymiam problem??? Doodam tylko, że jesteśmy "pełną" rodziną. W domu jest tata, który też nie potrafi zainteresować syna męskimi sprawami! Ratunku... gdzie popełniliśmy błąd???
 
Może nie wmuszajcie mu na siłe do robieniamęskich rzeczy.Może po jakimś czasie mu sie to znudzi.Piszesz,że jesteście pełną rodziną.Czy twój mąz popołudniami siedzi w domu czy wychodzi gdzieś z kolegami?Dla mnie nie są to skłonności homoseksualne,on poprostu woli przebywać z dziewczynkami.
 
Ja mysle tak samo jak MIJA, chyba wyolbrzymiasz problem, moze po prostu jest niesmialy i dlatego woli przyjaznic sie z dziewcyznkami?!! ja przez cale dziecinstwo mialam samych kolegow i ani jednej kolezanki, i jestem calkiem normlana;-) pirwsza przyjaciolke mialam dopiero w wieku dojrzewania, czy np. to ze dziewczyna bawi sie caly czas samochodami i nosi tylko spodnie robi z niej jakiegos odmienca??
 
reklama
Dzięki za słowa wsparcia. Jak dotąd spotkałam się tylko z krytyką, jak chłopiec może się tak zachowywać... Ja wierzę, że wyrośnie z tego okresu i będziemy ten cza opowiadać w anegdotach z dzieciństwa:) Ja i tak zawsze będę Go kochała najbardziej na świecie:)
 
Do góry