reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mlekopijca instrukcja obslugi

reklama
Dziewczyny jakie zupy karmiąc piersią można jeść a jakich nie?Mam dylemat co gotować,Kacperka karmiłam bardzo krótko a Maurysia chcę jak najdłużej więc....jak to jest z zupkami dla karmiących mam???
 
co za temat:-)
ja też zamierzam karmić, ale ile czasu? zobaczymy, myśle że ok pół roku:tak:
Przeczytałam ten artykuł, i nie podoba mi się, kawy mam nie pić:no:???
to jak będę żyć:szok: Rzadko się zdarza że nie wypije jednej z rana.

Powiedzcie mi jak to jest z jogurtami, można jeść wszystkie smaki?
 
Dziewczyny jakie zupy karmiąc piersią można jeść a jakich nie?Mam dylemat co gotować,Kacperka karmiłam bardzo krótko a Maurysia chcę jak najdłużej więc....jak to jest z zupkami dla karmiących mam???

majeczko- ja w zasadzie jem wszystko:tak::tak: (no ale oczywiście z głową) i odpukać na razie żadnych problemów nie mamy...

co do zup- do tej pory jadłam rosół cielęcy, rosół drobiowy, pomidorówkę, krupnik...
na pewno nie odważyłabym się spróbować kalafiorowej, czy ogórkowej...
 
sreberko- artykuł bardzo rygorystyczny. Ja znalazłam coś bardziej liberalnego:
Położna radzi - Niemowlę - Gazeta.pl

Ja podobnie jak ewa staram się jeść wszystko i jak dotąd jest dobrze. A co do kawy, to piję ricore; jest w niej generalnie więcej cykorii niż prawdziwej kawy a smak całkiem fajny:tak:.
 
reklama
Do góry