reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Metotreksat - ciąża pozamaciczna

Dziewczyny po pozamacicznej, będziecie się starać normalnie o ciąże czy wtedy gdy owulacja będzie z tej strony z której nie było cp?
Byłam na drożności, oba jajowody drożne ale ginekolog mnie nastraszyla ze sytuacja może się powtórzyć…
 
reklama
Dziewczyny po pozamacicznej, będziecie się starać normalnie o ciąże czy wtedy gdy owulacja będzie z tej strony z której nie było cp?
Byłam na drożności, oba jajowody drożne ale ginekolog mnie nastraszyla ze sytuacja może się powtórzyć…

Ja się starałam i mam synka z owulacji po tej stronie co CP
 
Dziewczyny po pozamacicznej, będziecie się starać normalnie o ciąże czy wtedy gdy owulacja będzie z tej strony z której nie było cp?
Byłam na drożności, oba jajowody drożne ale ginekolog mnie nastraszyla ze sytuacja może się powtórzyć…choc mialam stresa ostatnio jak owulacja byla po stronie cp
Ja już się staram dwa cykle i póki co nic…drożność za tydzień. Będziemy się starać co miesiac bo nie mam juz za duzo czasu, 39lat…staramy sie juz od 4lat.
Nastawiłam sie, że co ma byc to bedzie..nie wiem jak mozna uniknac powtorki…
 
reklama
Dziewczyny po pozamacicznej, będziecie się starać normalnie o ciąże czy wtedy gdy owulacja będzie z tej strony z której nie było cp?
Byłam na drożności, oba jajowody drożne ale ginekolog mnie nastraszyla ze sytuacja może się powtórzyć…
mówią, że to 15% szans na powtórkę. Ja zaczęłam się starać normalnie co miesiąc
 
reklama
Do góry