reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
SPRZEDAM!!! CENA DO UZGODNIENIA!!!

Nowy leżaczko - bujaczek zakupiony w lutym br. (posiadam paragon jako dowód zakupu i ewentualnej gwarancji) Nigdy nie korzystało z niego dziecko, gdyż zanim się pojawiło na świecie dostaliśmy drugi leżaczek jako prezent i z jednym postanowiliśmy się rozstać:) Bujaczek złożony i rozłożony w celu sprawdzenia kompletności elementów.
Dodaję baterie, których normalnie nie ma w komplecie oraz zapewniam dostawę gratis na terenie Krakowa.

Specyfikacja:
Marka: Bright Starts
Kolor: beżowy, żółty
Przedział wiekowy: 0-12 miesięcy, 12-24 miesiące, 3-4 lata, 2 lata
Płeć: chłopiec / dziewczynka
Waga [g]: 5000
Waga przeznaczenie: 0-18 kg
Rodzaj baterii: 3 baterie LR14

[FONT=Tahoma, Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Prześliczny leżaczek, który dzięki specjalnemu stelażowi, może kołysać się do przodu oraz do tyłu. Leżaczek posiada pasy bezpieczeństwa i trzy poziomy regulacji siedziska. Dziecko leżąc w leżaczku zajmie się zabawą kolorowymi gadżetami zawieszonymi na pałąku. Dodatkową zaletą jest jego rozmiar, dostosowany nawet do niewielkich powierzchni. Leżaczek można łatwo złożyć i zabrać ze sobą w każdą podróż. Pokrowiec można prać w pralce.[/FONT]

[FONT=Tahoma, Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Zaproponuj cenę a na pewno się dogadamy.
[/FONT] $T2eC16J,!)8E9s4l5-g3BRbFzycuy!~~48_35.JPG$T2eC16ZHJHUFFfy63p1fBRbFz2Hv7!~~48_35.JPG$T2eC16J,!)0E9s37F,GdBRbF2UE)fw~~48_35.JPG
 

Załączniki

  • $T2eC16J,!)8E9s4l5-g3BRbFzycuy!~~48_35.JPG
    $T2eC16J,!)8E9s4l5-g3BRbFzycuy!~~48_35.JPG
    5,4 KB · Wyświetleń: 44
  • $T2eC16ZHJHUFFfy63p1fBRbFz2Hv7!~~48_35.JPG
    $T2eC16ZHJHUFFfy63p1fBRbFz2Hv7!~~48_35.JPG
    12,9 KB · Wyświetleń: 48
  • $T2eC16J,!)0E9s37F,GdBRbF2UE)fw~~48_35.JPG
    $T2eC16J,!)0E9s37F,GdBRbF2UE)fw~~48_35.JPG
    7,3 KB · Wyświetleń: 65
Iguana ja kupuje Nikoli buty adidas i nike. Buty sa cenowo porywnywalne do tych "mniej" orginalnych, a i dwuletnia gwarancja jest i wieksza wytrzymalosc. Moim zdaniem oczywiscie.
 
Witam Jestem tutaj nowa... Od września posyłam syna (obecnie ma prawie 10 msc) do żłobka nr 21... Zastanawiam się czy jest tutaj ktoś kto zna opinię na temat tego złobka...
 
Hej Aska1987 ja mieszkam koło parku kosciuszki czyli pradnik biały:-) No i tez byłam czerwcówka:-):-) Jak sie chowa Twoje baby?My mamy kolki:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry