reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

reklama
witajcie Mamusie

Od rana już same problemy. Odmówili mi zasiłku :-( a życ z czegoś trzeba. Dziewczyny nie wiecie gdzie potrzebują do pracy?? obojętne pełny etat, pół etatu, 2 dni w tygodniu cokolwiek:tak:. Tylko nie żaden warehouse w South Elmsall i South Kirkby bo to już mam oblatane. Dzisiaj ładna pogoda to chociaż z małą pospaceruje, ale tak szczerze mówiąc to życ mi sie odechciewa powoli bo jakby tego było mało mój M też pracy nie ma:no:
No nic nie bede Was tu zarzucac moimi problemami

życzę Wszystkim miłego dnia :-) Pozdrawiam
 

Załączniki

  • Photo0300..jpg
    Photo0300..jpg
    26 KB · Wyświetleń: 34
Witajcie
Nie martw sie goldenka25, ja tez mialam taki okres w zyciu, kiedy martwilam sie o przyszlosc, bez pracy z malym dzieckiem z dala od rodziny, nic tylko usiasc i plakac ale wierzylam, ze wszystko sie ulozy i powoli sie uklada. Teraz mam problem, bo rozstalam sie ze swoim i musze podjac decyzje co dalej....czy wracac do Polski i tam ukladac sobie zycie czy zostac tu. Tu oczywiscie zycie jest o wiele lzejsze, samotne matki w Polsce nie maja nic, jak zostane tu to synek bedzie mial wiekszy kontakt ze swoim ojcem.......
Nie wiem nic o pracy, ja sama pracuje dorywczo, 3 dni w tygodniu, ale jak bede cos wiedzialam to dam znac. Brat mojego ex dostal sie do fabryki Pegler na Balby, pracuje tam z 3 tygodnie i mowi, ze maja duzo roboty, moze warto sie tam przejsc i popytac.
Milego weekendu.
 
Goldenka, a dlaczego odmówili ci zasiłku?Faktycznie ciekawe. niby kraj w którym nie pozwolą ci głodować i pomagaja a tu dwoje bez pracy i nic.No nie wiem.
Ja z innej beczki, szukam kogoś kto zrobiłby mi tipsy, kogo mogłybyście mi polecic?Chodzi mi o sam french ,krótkie, praktycznie bez zdobień ale żeby były solidnie zrobione gdyż mam ciężką pracę.problem w tym że ja czasowo to mogę tylko w wekend i to popołudniu najlepiej za tydzień.Pomocy!!!:-(
 
Goldenko to bardzo przykre co piszesz,ale już nie takie miałaś problemy i zawsze udawało Ci się jakoś z wszystkiego wybronić teraz będzie tak samo ,na pewno.
Namiarów na domek Ci nie dam niestety, bo zdecydowaliśmy ze jeszcze jednak się nie przeprowadzimy.Jak policzyliśmy jaką sumę musielibysmy wydać by kupić wszystkie meble plus koszty wynajęcia to wyszła kosmiczna suma więc na razie póki co się wstrzymamy.
Z praca nie mogę Ci pomóc ale jak zauważ e w okolicy jakiś domek do wynajęcia to na pewno dam Ci znać:)
 
Witam wszystkie mamusie :)

Goldenko nie weim co Ci poradzić ,nie poddawaj się. Znajdz coś co Cię cieszy,popatrz na Twoją małą kruszynkę i się uśmiechnij. Nie odbierz tego żle ale nie takie problemy mają ludzie i zamienili by się z nami po tysiąc razy co tam praca, pieniądze są potrzebne, ale to nie jest najważniejsze . Ja co dzień dziękuje Bogu za to że mam zdrowe dzieci i niczego więcej nie oczekuje.Czasem gdy widzę takie schorowane umierające maleństwa to cieszę się że nas to nie spotkało.
Goldenko wszystko będzie dobrze,głowa do góry.
jeśli byś chciała z kimś pogadać ,wyżalić się służe ramieniem i mówię całkiem poważnie.Całuski
 
zycze wszystkim dziewczynom smacznego jajka i mokrego dyngusa . izusia widzialam cie dzis w kosciele twoje dzieciaczki sa swietne
 
♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•»▬▬ «♥
«•*•» WESOŁYCH ŚWIĄT «•*•»
♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•»▬▬ «♥



´´´´´´´´´$$$$$$$$$$$$
´´´´´$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
´´´´$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
´´$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
´$$$$$$$$$$´$$$$$´´$$$$$$$$$$
´$$$$$´$$$´´$$$$´´´´$$$´´$$$$$
$$$$$´´$$´´´$$´´$´´´´$$´´´$$$$
$$$$´´´$´´´´´$$$$´´´´´$´´´´´$$
$$´´´´´´´´´´$$´$´´´´´´´´´´$´´$
´$´´´´´´´´$$$$$$´´´´´´$$$$´´$
´$´´´´´´´$$$$$$$´´´´´$$´´$´´$
´$´´´´´´´$$$$$´$´´´´$$$$$$´$
´$$´´´´´´$´´´´´$´´´$$$$$$´´$
´´$$´´´´´$´´´´$´´´$$$$´´´´$
´´´$´´´´´$´´´$´´´´$´´´´´´$
´´´$´´`´´$$$$´´´´´´´´$´´$$
´´´$$´´´´´´´´´´´´´$$$´´$
´´´´$$$´´´´´$$$$$´´´´´´$
´´´´´´´$$$´´´$$´´´´´´´$$
´´´´´´´´´´$$´´´´´$$$$$$
´´´´´´´´´$$´´´´´´$$´$
´´´´´´$$$$´´´´´´´´$´$$
´´´´$$´´$´´$$´´´´´$´´´$
´$´$$´´´´$$$´´´´´´$$´´´$´´´´$$
´$$$´´´´$$$$´´´´´$$$$´´´$´$$$$
´$$$$$´´$$$$$$´´$$$$$$´´$$$$$$
´$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
´´$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
´´´$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
´´´´´´$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
´´´´´´´´$$$$$$$$$$$$$$$


Mówi zając do baranka,
jaka piękna ta pisanka,
wtem z jajeczka wyszła kurka,
nastroszyła swoje piórka,
Teraz biega, głośno krzyczy,
że WESOŁYCH ŚWIĄT WAM ŻYCZY :-)
 
reklama
Witajcie po świętach, pustki straszne ,ja mam ze 4 kg do przodu ale co zrobić
Goldenko, czy twoje ogłoszenie na doncaster 4 you aktualne?za późni się zorientowałam , bo jeżeli aktualne to bym się pisała.
Iza co u ciebie?kiedyś by się spotkac wreszcie , ja czekam aż mi trawa na ogodzie wyrośnie to by grila zrobił ale chyba się nie doczekam za duzo piłkarzy w domu.
Goldenka , tak pomyslałam o tobie że jesteś w takiej trudnej sytuaci, może napisz czego ci brakuje dla małej np,a któraś z nas bedzie coś miała, ja ma rzeczy po synu,EDYTA miała sie odezwać w tej sprawie ale słuch po niej zaginął.Uciekam do pracy, nie chce mi sie strasznie..a jakby ktoś z was miał namiar na zelixę to bede wdzieczna:)
 
Do góry