reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
Ulik,czy Ty może mieszkasz gdzieś w okolicy Górnej bo bardzo znajoma wydaje mi się Twoja buzia...:tak: A Twój mały mężczyzna faktycznie bardzo elegancki i jak widać zadowolony z siebie;-)
 
No, no ale z Wojtka elegant!:-)
Ulik super ,że się dobrze bawiliście.

Co do spacerów to ja w taką pogodę z Zuzką nie wychodzę. Chociaż wczoraj gdy akurat padało byłyśmy na dworze, no ale gdy wychodziłyśmy z domu było jeszcze ładnie.;-)
 
No ja myślę! ;-)
Ulik super, ze imreza udana. My dziś spacerowaliśmy w przerwie deszczu, ale jak trochę mży to łazimy. Chociaz godzinkę świerzego powietrza łapiemy. Na stałe mam w koszu folię i parasolkę.
Byłam u dentysty... Jeszcze trzy ząbki i kiełki prawie nówki. :-) Ale dziąsło jedno mam w strzępach. No cóż, ważne, ze ząb żywy i na miejscu a dziąsło się zagoi.
Pozdrawiam!
 
U nas wszystko dobrze, chociaz ostatnio nie miałam zbyt wiele czasu, aby cos do WAs skrobnąć. Przedwczoraj Oskar dostal strasznie wysoką temperaturę.Rano jak wstał miał 38,5 st, a po poobiedniej drzemce miał 39,3.Przeraziłam sie nie na żarty.Po za tym nic.Ani kaszlu, ani kataru, apetyt miał.Udało mi sie temperature zbić.Wieczorem juz nie miał wcale.Wczoraj również nie miał i dziśiaj tez nie.
Nie wiem o co w tym chodzi.Najpierw pomyslałam ze od zębów, bo mu kilka na raz wychodzi, al e z drygiej strony, taka wysoka byłaby od zebów.U lekarza jeszcze nie byłam.
Kamilek z przedszkola zadowolony.W piatek o ile nie bedzie padało, jedzie z przedszkolem do ZOO.Będą jechali autokarem.

AGAWA, kurujcie się, bo KAmilek powiedział ze musimy zaprosic do siebie Julkę:-) :-) :-) .
 
agusia podobno przy ząbkowaniu jest możliwa taka wysoka temeratura.

A my dzis wreszcie pozegnaliśmy tą paskudną infekcję Zuzki po trzech tygodniach walki..... :D
 
kocia jesli pytasz czy mieszkam w okolicy ulicy górnej to tak :tak: na kozinach - ty też??

padnięta jestem więc juz dziś nic nie napiszę. buziaki dla wszystkich!
 
reklama
halo! co tu taka cisza? :huh:

kocia no i co? chodzi ci o ul. górną? czy dzielnicę łódź - górna? :confused:

Irlandia dentysta brrrrrrrr:oo: a tez powinnami sie wybrac ... ale narazie wykręcam sie brakiem kasy :tak:

mamusiuagusiu jak tam oskar? i jak wycieczka kamila do zoooooo ?

tydzień pracy za mną. dziś rodzinna imprezka, będę szalec z sałatkami :-D

pogoda się poprawiła - ja juz jeden spacer zaliczyłam :-)

no nic. sama ze sobą gadac nie będę :rolleyes:

bye!
 
Do góry