reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
Ulik------kochana kobieto, u mnie zapieprz, że hej, nie mam jeszcze czasu na nic prócz pracy i dziecka------dziś wyskakuję wreszcei z przyjaciółką, w sobote mam prace domowe do nadrobienia w mieszkaniu i pare papierkowych bzdetów do szkoły, jade na mini wycieczkę z moją klasa i muszę zorganizować się też, poza tym ok, co do spotkania ja preferuje next suobota, bo opiekę musze znaleźć z wyprzedzeniem., b. chętnie:)pozdrawiam stare i nowe znajome:)

PS
Jasiek odkąd jest u moich Rodziców, przybył na wadze, bo wreszcie ktoś Go dobrze odżywia, rozwija się pięknie, jeszcze tylko nie chodzi;)Moi Rodzice są fantastyczni,ja sama nie umiałąbym tak podejść do dziecka:(Teraz Janek siedzi obok mnie i robi zaległą kupę ----jadą równocześnie samochode---brrrrrrrr słychać, czyż On nie jest zdonlny niesłychanie???
 
Słuchajcie, okazało sie ze mój mądrala wcale w kącie nie stał tylko jakis kolega.
Zadnej szklanki równiez nie zbił.
Mój syn ma strasznie wybujałą wyobraźnie.
Cóz z jednej strony to dobrze, a z drugije nie za bardzo.
W koncu nie bede wiedziała kiedy mówi prawde a kiedy nie.

Dzisiaj bardzo chetnie poszedł i został bez płaczu.
Jestem zadowolona, boje sie tylko ze nie długo ta sielanka sie skonczy.
Przedszkole mu sie znudzi,i nie bedzie chciała zostawać no i bedzie płakal.
A ja juz tego nie zniosę.
 
Ja bym się chętnie z Wami spotkała ale jedziemy na wieś więc w ten weekend nie dam rady niestety :(
Chętnie poznam inne mamy, bo ostatnio mam doła... Nie dość, że Patrysi idzie kolejny ząbek to załapała katarek i jest marudna do potęgi...

Pozdrawiam Mamusie i Dzidziusie
 
Kurcze, jakoś dziwnie na tym nowym forum.Niby mi sie podoba, ale
Nie moge sie przyzwyczaić.Jakos dziwnie.
Jak wróce z przedszkola to napisze co u NAs słychać.
 
hej! pierwszy raz po zmianie... rzeczywiście trzeba przywyknąc bo narazie to jakos dziwnie .. odwiedzałam różne fora i szczerze mówiąc BB polubiłam własnie za tamtą formę/grafikę.. no ale cóż - jakos się przyzwyczaję ;)

boshshsh co z moim awatarem????
 
Cóż ciężko sie pryzwyczaić.
Natomiast Kamilek już w przedszkolu, Oskar śpi, a ja... nie mam co robić.
Obiadek mam, i co chyba troche poleniu****ę, poczytam :)
Kamil z przedszkola bardzo zadowolony, chetnie idzie, zostaje i nie płacze.
Nie widac tez aby inaczej manifestował niechęć do przedszkola.
Powiem wam, ze ja sie mniej złoszcze na Niego.
Były takie dni, ze jak zaczynali rozrabiac, to miłam tego dosc.Wkurzałąm sie strasznie,a teraz tak nie jest.Wiecej Kamilowi tłumacze co źle zrobił.
No, a teraz zmykam poleżeć ;)
 
reklama
Powiem krótko . Jak narazie nie mogę się przyzwyczaić do nowego forum. Nie podoba mi się, ale mam nadzieję ,że z czasem się przekonam do tych zmian.
 
Do góry