reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Hej, nie śmiało bym chciała do was dołączyć jeśli można ❤️ dziś jakieś 11/12 dpo wyniki poniżej.
Ps. Czy ten progesteron jakoś przeliczyć ? Czy on jest okej bo nie ogarniam ?
Witamy ❤️ ja się niestety nie znam, u mnie jest wynik podany normalnie:
BD5E0BAD-64CA-43B3-A276-BBC3C5260315.jpeg

I po konsultacji z ginekologiem wiem, ze jest minimalnie za mały i mam brać duphaston.
Może przedzwon do swojego ginekologa?
Edit: A może jakbyś otworzyła wynik w PDF to byłby inny? Czy to nie ma znaczenia?
 
Ostatnia edycja:
Witamy ❤️ ja się niestety nie znam, u mnie jest wynik podany normalnie:
Zobacz załącznik 1499288
I po konsultacji z ginekologiem wiem, ze jest minimalnie za mały i mam brać duphaston.
Może przedzwon do swojego ginekologa?
Edit: A może jakbyś otworzyła wynik w PDF to byłby inny? Czy to nie ma znaczenia?
Dowiedziałam się, ze jest wysoki tutaj na forum od innych dziewczyn, tylko po prostu tak podany 😏 wiec mam nadzieje, ze okej ja dopiero będę przyrost badać wiec na proga chyba tez się jeszcze skuszę
 
U mnie dziś kreska ciemniejsza niż dwa dni temu także uff 😊 umawiacie się już na wizyty?
 

Załączniki

  • IMG_20230223_084244.jpg
    IMG_20230223_084244.jpg
    967,9 KB · Wyświetleń: 222
Serduszko widać dopiero około 6/7 tydzień, wiec jeszcze czaaaas 🙂❤️ A pierwsza wizytę trzeba odbyt do 10-tego tygodnia, żeby dostać jednorazowe „ becikowe „
 
Dzisiaj tez zrobiłam i tez piękna kreska od razu wyszła z popołudniowego moczu 😜 szczęście nie do opisania ale dalej jakoś to do mnie nie dochodzi,wydaje mi się ze dopiero na 1 usg zrozumiem.Jestem dopiero na 1 marca umówiona na test z krwi bo wcześniej się nie da 🥲 a prywatnie nie ma opcji tu gdzie mieszkam także czekam,ale złudzeń nie mam ze ciąża jest 😜 dzisiaj jestem jeden dzień po terminie okresu i krechy grubaśne wychodzą bez złudzeń zostawiają 🥹
 

Załączniki

  • IMG_0504.jpeg
    IMG_0504.jpeg
    70,9 KB · Wyświetleń: 234
Kiedy macie w planach poinformować rodzine 😝 ja się cały czas zastanawiam z jednej strony chciało by się jak najszybciej a z drugiej myśle sobie ze jak najpóźniej żeby ominąć przykrości kiedy coś nie wyjdzie
 
reklama
Do góry