reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witajcie. Moj maluszek dzis ladnie spal w nocy,co z tego jak mi bylo takgoraco ze nie moglam zasnac. Mamy łóżeczko dostawione do naszegp lozka ale maly i tak spi z nami na lozku. Maz z jednej, maly z drugiej i ja nie mam cztm oddychac. Od dzis maly spi u siebie w lozeczku bo dlugo tak nie dam rady. Madzia u mnie tez mocno krwawily, tylko u mnie byl ten problem ze nie miałam pokarmu,cokolwiek pojawilo sie w 4-5 dobie ale sciagalam5-10 ml po godzinie, skonczylo.sie na mm.
 
reklama
Ja strasznie cierpiałam z bólu sutków i dość szybko pomogła maść Maltan, nie trzeba jej zmywać przed karmieniem. Przez tydxień wietrzyłam piersi i smarowałam po każdym karmieniu, potem robiłam kompresy, warstwa maści, gazik, stanik. W kilka dni się zagoiło a byłam bliska rozpaczy. Moja też mnie ciągnie, ale już nie boli.
 
A ja mimo iz nie mam żadnych ran na sutkach to pierwsze kilka pocoagniec małego to okrutnie mnie boli ale nie same sutki tylko cale piersi tak jakby kanaliki w srodku, a maly ma juz 4tyg. Ciekawe czy przez cały okres karmienia tak bedzie..

Witajcie srodowo dziewuszki moje :)


Jadacie normalnie czy macie jakas diete by spadly kg? Co jadacie na śniadania bo z tym mam najwiekszy problem.

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas jak narazie dalej sam cyc.Z karmieniem jest dobrze, nawet brodawek nie mam poranionych a po kąpieli smaruje je maścią z Ziaji.Mały od wyjścia ze szpitala 08.07 i wagi 2650g wczoraj miał 3110g. Tylko ten upał powoduje, że w dzień troche marudzi i ma problemy ze snem.Posiłkujemy się od trzech dni smokiem.Co do kg po ciąży na dzień dzisiejszy zostało 3 kg.
 
A ja mimo iz nie mam żadnych ran na sutkach to pierwsze kilka pocoagniec małego to okrutnie mnie boli ale nie same sutki tylko cale piersi tak jakby kanaliki w srodku, a maly ma juz 4tyg. Ciekawe czy przez cały okres karmienia tak bedzie..

Witajcie srodowo dziewuszki moje :)


Jadacie normalnie czy macie jakas diete by spadly kg? Co jadacie na śniadania bo z tym mam najwiekszy problem.

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
To nie wiem czy tak masz ale mi jak w miedzyczasie mleko się zrobi i spływa to jakby mi te kanaliki ogniem czyścili.
 
Dziewczyny co miały wywoływane porody po jakim czasie od podłączenia kroplowki zaczęło się coś dziać? Bo nie wiem na co się szykowac
:-) też musialyscie byś na czczo?
Hej! Ja byłam najpierw na badaniu oct, od 9 do 11. Przed południem zdecydowali, że wywołują poród. Do 15 w miarę spoko skurcze, lekkie. Potem coraz silniejsze - bolesne zaczęły się ok. 18, 19. Druga faza zaczęła się o północy. Urodziłam w 45 minut.
Nie byłam na czczo. Dali mi obiad ok 13, a nawet koło 21,22 kazali coś zjeść (ja z cukrzycą).
 
Fazerkamm ja miałam taki sam ból przy pierwszych pociagnieciach, płakałam z bólu. Ale teraz jest juz lepiej, boli jeszcze trochę ale dużo , dużo mniej.
 
No ja powalcze ale narazie sie mecze i skrecam od bolu. Jak sie uda to super a jak nie to bedzie mm i tez bie bede miec wyrzutow sumienia

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja czekam aż otworzy bardzo paszczę i wtedy tak szybko wpycham cyc. Ona się potem dopasuje, ale ważne, żeby najpierw dużo złapała. Kilka pierwszych pociagniec boli, ale później jest już ok.
 
reklama
Jadacie normalnie czy macie jakas diete by spadly kg? Co jadacie na śniadania bo z tym mam najwiekszy problem.

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jem jak wcześniej, na diecie cukrdycowej. Rano np jajecznica z 2 jaj i 2 kromki chleba razowego (kromka 7x7 cm) z serkiem białym i pomidorem i sałata. Albo 3 kromki z czymś tam.
Staram się jeść regularnie, co 2,3 h.
Jestem niecały tydzień po porodzie, z 13 dodatkowych kg zostało mi 5.
 
Do góry