reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Nieufna ja mam taki tylko w innych kolorach
Link do: LEŻACZEK-BUJAK Baby by Chad Valley Deluxe Swing
a buja się tak
Mam też taki
Link do: HUŚTAWKA ELEKTRONICZNA HYBRYDOWA Leżaczek Bujaczek
ale on już inaczej się porusza.

Dziewczyny
gdzie mam kupić dobry stanik do karmienia? Macie jakieś sprawdzone? Musi być dobrze usztywniany, z fiszbinami, dość sztywny, a nie taki bawełniany miękki, bo nie chcę mieć po karmieniu cyców jak u starej murzynki z filmów przyrodniczych.
Mam jeden w miarę dobry, dwa beznadziejne ale chciałabym jeszcze jeden lepszy.
A może któraś z Was kupiła, a nie karmi i nie jest potrzebny (85c/d) to odkupię w razie co?
 
reklama
Nieufna bujaczek z pierwszego linku się sam nie buja. Ten z drugiego linku już tak :) ogólnie jak masz napisane że huśtawka to wtedy z reguły znaczy że się samo buja.
My mieliśmy kupić ten z drugiego linku :) ale w końcu nam teście od kogoś odkupili bujaczek ale szczerze mówiąc nie jestem zbyt zadowolona bo bym wolała właśnie tą huśtawkę żeby się samo bujało bo tak to trzeba podchodzić i co chwila małą bujać bo samo siedzenie nie zawsze jej odpowiada.

Co do staników to też nie wiedziałam gdzie kupić więc mam takie z h&m, w nich miseczki takie troszkę sztywniejsze są, tak pół-miękkie bym je określiła :p tylko że mi to się w ogóle nie sprawdziły staniki do karmienia bo mi się nie chce bawić w to odpinanie i całą miseczkę po prostu odsuwam.
 
Dzięki dziewczyny, chyba się zdecydujemy na ten niemiecki, żeby samo bujało a ten tiny love przyda się do karmienia, jak już będzie starsza, póki co jest bezuzyteczny.
Ja mam stanik alles mama, faktycznie ładnie biust wygląda, ale ja wolę w domu miekki, bo się łatwiej pierś wysuwa, z alles jest trudniej ;)
 
Nieufna ja mam taki tylko w innych kolorach
Link do: LEŻACZEK-BUJAK Baby by Chad Valley Deluxe Swing
a buja się tak
Mam też taki
Link do: HUŚTAWKA ELEKTRONICZNA HYBRYDOWA Leżaczek Bujaczek
ale on już inaczej się porusza.

Dziewczyny
gdzie mam kupić dobry stanik do karmienia? Macie jakieś sprawdzone? Musi być dobrze usztywniany, z fiszbinami, dość sztywny, a nie taki bawełniany miękki, bo nie chcę mieć po karmieniu cyców jak u starej murzynki z filmów przyrodniczych.
Mam jeden w miarę dobry, dwa beznadziejne ale chciałabym jeszcze jeden lepszy.
A może któraś z Was kupiła, a nie karmi i nie jest potrzebny (85c/d) to odkupię w razie co?
ja własnie kupiłam nowe bo miałam już kupione kiepskie. NIby fiszbin nie było czuć a jednak podczas spania tak mnie ucisnęły że pod jedną pachą zrobiła mi się gula spuchniętego węzła chłonnego. Kupiłam ten:Link do: Alles Mama FRUIT biustonosz do karmienia 70 D gran i ten: Link do: Biustonosz do KARMIENIA ALLES MaMa CREMA U r. 70 D, spię w nich, chodzę i super trzyma, nic nie ciśnie
 
Nieufna ja mam taki tylko w innych kolorach
Link do: LEŻACZEK-BUJAK Baby by Chad Valley Deluxe Swing
a buja się tak
Mam też taki
Link do: HUŚTAWKA ELEKTRONICZNA HYBRYDOWA Leżaczek Bujaczek
ale on już inaczej się porusza.

Dziewczyny
gdzie mam kupić dobry stanik do karmienia? Macie jakieś sprawdzone? Musi być dobrze usztywniany, z fiszbinami, dość sztywny, a nie taki bawełniany miękki, bo nie chcę mieć po karmieniu cyców jak u starej murzynki z filmów przyrodniczych.
Mam jeden w miarę dobry, dwa beznadziejne ale chciałabym jeszcze jeden lepszy.
A może któraś z Was kupiła, a nie karmi i nie jest potrzebny (85c/d) to odkupię w razie co?
Doris ja mam super się układa i świetnie podtrzymuje piersi Ale jest z tych miękkich.
To jest firma esoriq czy jakoś tak...
Na mnie jest mały.
Więc jakby co to pisz priv

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nieufna, my mamy tą z misiami z fp. Póki co Młody za mały, żeby oglądać misie, ale przy melodycje już kilka razy usnął :)
A która lepsza to nie mam porównania ;)
 
reklama
Dziewczyny jakie chusty do noszenia dzidziusiow polecacie? Ja myślałam o kółkowej bo dziecko w niej leży. Jakie macie zdanie na ten temat? Moja uspokaja sie zazwyczaj na rękach i tak by też spała dlatego tez pytam. Nie wiem czy warto inwestować w cos takiego.
 
Do góry