reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Ja już odłożyłam rower. Zrobiło mi się niewygodnie, brzuch mi przeszkadza i nogi tak rozkraczać muszę dziwnie. A moje dzieciaki uwielbiają jeździć czy to na rowerach czy rolkach i męczą strasznie. O po sklepach to mogę chodzic godzinami choć potem umieram. Stać nie mogę bo zaraz gorąco mi się robi.
Ja bym tak pojezdzila że szok. Też mnie córka męczy z tym rowerem ale dla bezpieczeństwa muszę odmawiać za to na hulajnodze jeżdżę czasem 🫣😁 bezpieczniejsza opcja niż rower. Ja to nie wiem jak to będzie pod koniec maja jak teraz czuję się jak mały słoń 😅
 
reklama
Jeżdżę na normalnym teraz odkad cieplo 🙂 na stacjonarnym jeździłam luty/marzec.
Oczywiście jeżdżę powoli i bardzo ostrożnie i tylko płaską, równa ścieżka rowerowa, mam rower ze wspomaganiem elektrycznym i teraz to stosuje bo troche jednak obawy są 🙂 ale poki jeszcze mam sile to musze wyjsc i pojeździć bo bym zwariowała 🙈
 
Ja już odłożyłam rower. Zrobiło mi się niewygodnie, brzuch mi przeszkadza i nogi tak rozkraczać muszę dziwnie. A moje dzieciaki uwielbiają jeździć czy to na rowerach czy rolkach i męczą strasznie. O po sklepach to mogę chodzic godzinami choć potem umieram. Stać nie mogę bo zaraz gorąco mi się robi.
Ja jeszcze na szczęście mam i siłę i jeszcze nie puchnę więc korzystam.
 
A to nie wiedziałam że w 8 nie można. Myślałam że jak ma się siły i chęci i brzuch nie przeszkadza to i do końca można korzystać z jazdy rowerem.
ja tam mam strach bo jednak ta równowaga w ciąży jest zachwiana przez brzuszek, w poprzedniej to nawet orła wywinęłam wstając z wanny 😅 także teraz nawet na rower nie wsiadam a na rolkach nie jeżdżę bo chciałam sobie przypomnieć ze 2 lata temu i tak tyłek obiłam że już nie wsiadam, moje rolki przejęła młoda, zresztą już je zniszczyła 😂
 
A to nie wiedziałam że w 8 nie można. Myślałam że jak ma się siły i chęci i brzuch nie przeszkadza to i do końca można korzystać z jazdy rowerem.
Nie powinno się w 3 trymestrze że względu na większe prawdopodobieństwo upadku i jednak jesteśmy trochę nieporadne w ostatnich tygodniach z takim brzuszkiem ,🙂 zreszta zapytaj swojego lekarza ale ja nie ryzykuje.
Ja nawet na łyżwach nie jeździłam w 1 trymestrze bo się balam że upadne..czy ktoś mnie przewroci itp
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie powinno się w 3 trymestrze że względu na większe prawdopodobieństwo upadku i jednak jesteśmy trochę nieporadne w ostatnich tygodniach z takim brzuszkiem ,🙂 zreszta zapytaj swojego lekarza ale ja nie ryzykuje.
Ja nawet na łyżwach nie jeździłam w 1 trymestrze bo się balam że upadne..czy ktoś mnie przewroci itp
łyżwy też niestety odpuściłam, bardzo ubolewałam, ale mąż był nieugięty w swoich protestach 😅 w sumie czasem lepiej dmuchać na zimne
 
Do góry