reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leki ,witaminy w ciąży....

reklama
Ja też tylko kwas foliowy bo o dziwo wyniki mi dobre wyszły (a zawsze miałam skłonności do anemii, kiedyś w ogromną się wpędziłam i długo z niej wychodziłam...)
 
Venice odnośnie euthyrox to nawet na ulotce piszą ze na czczo najlepiej godzinę przed posiłkiem min pół i popić mała ilością wody. Ja to ostatnio robię tak, że tabl mam juz uszykowane na szafce przy łożku i trochę wody i jak wstaje na pierwsze siku to wtedy juz łykam i mam z głowy :)
 
venice ja biore więcej od ciebie, nie martw się. moje leki to : 1x 150 euthyroxu, 1x capleros, 1x alfiadol , no i witaminki dla bobaska z dha. powinnam jeszcze magnez ale tego nie biore codziennie.
 
ja biorę euthyrox 25 1 tabletkę dziennie, encorton (steryd) 1x5 mg, luteina 3*1 (100mg), prenatal dha 1x1 tabl, kwas foliowy 5 mg 1x1 tabl, zastrzyki w brzuch clexane 1 dziennie, magnez 3x2 tabletki, acard 1 tabl dziennie

ja to jestem lekoman, a odstawiłam już wit. B12, B6 i D3
 
O kurczę Doris spora lista! Zastanawiam się czy też nie kupić jakiś witaminek dla ciężarnych choć moja gin mówiła ze jak wyniki krwi mam dobre to nie trzeba ze ona woli zdrowa, urozmaicona dietę niż sztuczne witaminy. Ale widzę, że prawie każda z Was łyka i bądź tu mądra... W pon mam wizytę u innego gin to może jeszcze go zapytam?
 
Doris :D czyli mamy dodatkowe posiłki ,:wink:
Kaska1 no ty też niezły zestaw...
Malinowa no od lekarza mam takie zlecenie....pięknie po kieszeni rąbie...ale jak trzeba to trzeba..
 
reklama
Ja biorę tylko kwas foliowy, z tym że z wynikami pierwszych badań krwi które by wykazały ewentualne niedobory to idę dopiero we wtorek. Aczkolwiek jak na nie spojrzałam to wszystkie mam w granicach normy więc może nic nie będę musiała łykać ;)
 
Do góry