reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mutacja MTHFR, laski proszę o interpretację bo sie stresuje mocno. Bylam po wyniki męża na wrodzony przerost nadnerczowo płciowy i nie ma go ani nie jest nosicielem!!! 🤩 ale też przyszły moje wyniki i takie coś... niby to w niczym nie przeszkadza i jeszcze zleciła mi na trombofilie pakiet... mam się czego bać?
20210507_103701.jpg
 
reklama
Mutacja MTHFR, laski proszę o interpretację bo sie stresuje mocno. Bylam po wyniki męża na wrodzony przerost nadnerczowo płciowy i nie ma go ani nie jest nosicielem!!! 🤩 ale też przyszły moje wyniki i takie coś... niby to w niczym nie przeszkadza i jeszcze zleciła mi na trombofilie pakiet... mam się czego bać?
Zobacz załącznik 1268109
Obie hetero - nie jest źle.
Kup sobie metylowane: kwas foliowy, witaminy B complex (lub zbadaj homocysteine i jak wynik będzie ok to bez witaminy B).

A PAI nie badałaś? To właśnie ta trombofilia. Jeśli wyjdzie mutacja to heparyna.
Jak homo to heparyna dłużej.
 
Obie hetero - nie jest źle.
Kup sobie metylowane: kwas foliowy, witaminy B complex (lub zbadaj homocysteine i jak wynik będzie ok to bez witaminy B).

A PAI nie badałaś? To właśnie ta trombofilia. Jeśli wyjdzie mutacja to heparyna.
Jak homo to heparyna dłużej.
Dziekuje za odpowiedz. Kwas foliowy biore metylowany 0,8.

Jeszcze mi dziś na coś pobrali krew ale ta genetyczka tak szybko mówiła, że nie załapałam... powiedziała, że na trombofilie ale nic więcej... A co ten gen robi jeśli chodzi o ciążę? I co ta homocystoina robi? Jestem zielona :(
 
reklama
Do góry