reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kredyt

reklama
Tylko nie bierz przypadkiem żadnej chwilówki w Providencie czy innym Bocianie😱 a w takich miejscówkach raczej niczego nie wymagają przed wydaniem pożyczki
 
A te pieniądze są Ci faktycznie niezbędne?
Może po prostu lepiej odłożyć z tego, co zarabiasz.
Pchanie się w kredyt nigdy nie jest dobrym pomysłem.
od zawsze sobie przysięgałam ze żadnego kredytu, widziałam u znajomych jak to wygląda, ale siła wyższa, samochód najważniejszy 😅 temu chce wziąć na dokończenie i zrobienie go ale jak dla mnie taki kredyt to nie straszny kredyt, wiem ze bym go szybko spłaciła
 
reklama
Możesz dostać kredyt na oświadczenie. Jeśli jest to niska kwota to oświadczasz, że zarabiasz tyle i tyle. Są banki, które kredytu Ci udziela, jeśli oczywiście wyjdzie zdolność kredytowa po uwzględnieniu dochodu i zobowiązan.
 
Do góry