reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
dawidowa pisze:
No to pobuszowałam po sklepach,kupiłam nowe dźinsiaki.Kosztowaly 49pln,a jeszcze mi opuściła do 35pln,hahaha takie zakupy to ja lubię!!!!!!!

Takie dżinsy to ja bym chciała też ;)

Ola, Ania, Agula - macie dzieciaczki miesiąc starsze od mojej, (mniej więcej) - mieliście już to szczepienie, co po pół roczku dzieci mają? Dawidek i Mati byli chorzy, to chyba się przesunęło, ale może Majeczka już miała? Jak dzieci znoszą to szczepienie?

Halcia, samochód na urodziny to fajny prezent ;) fajny to zresztą za mało powiedziane :p Będziesz mogła sobie jeździć, gdzie tylko będziesz miała ochotę :)
 
ola ja waze 60 kilo :((((((((((((((((((( a przed ciaza bylo to 52!!! Ja po prostu w spodnie i spodnice to wchodze na wcisk albo wcale:((((((
 
mama_asia witam - mieszkasz blisko Cebertowicza - ja też na Kopeckiego, moze się widujemy na spacerkach ?
Co do wstawania w nocy na karmienie to głowa do góry - moja mała budzi się co 1,5 godz. ku mojej rozpaczy i bezsilności. Oprócz cyca daje jej butle i nie wiem co ciagle robię nie tak, że dziecko w takim wieku (7 mies.) zamiast przesypiać pół nocy budzi się tak często.
Szukam wszędzie pomocy ?
Pozdrówka. Trzymaj się ciepło
 
Halcia pisze:
Milego dnia PANIENKI

dzięki Halcia, ale Panienki to tutaj w zdecydowanej mniejszości są (buźka Ola ;)) :p :p :p :p

Jesteśmy po porzebie, wymarzliśmy się oj ! Spotkałam część swojej rodziny pierwszy raz po 15 latach, przykro, że rodzina spotyka się dopiero przy takich okazjach... Poznałam może 2-3 osoby, dobrze, że Oni mnie poznali i się przywitaliśmy :)

damayanti to ostatnie szczepienie jest tylko przeciew zółtaczce więc nie powinno być żadnych problemów.
My mamy 7 lutego.

Aniu K. ja też się spotkałam z opinią, że zeza zaczyna się leczyć dziecku najwcześniej jak skończy rok. Byliśmy nawet z Julią u okulisty kiedyś z tym zatkanym kanalikiem łzowym to powiedziała mi, że teraz za wcześnie na jakiekolwiek badanie wzroku, bo dziecko ma za słabe mieśnie i może wyrosnąc z zeza samo. Widać co lekrz to opinia, jedni mówią tak inni siak, jedni będą leczyć maleństwa, bo do kieszeni wpływa im $$ a inni każą dawać np. mleko acidofilne...
ech.. zycie!

 
Mikołaj też zezuje, ale mi pediatra powiedziała że nic na razie nie robimy, ja też miałam zeza jak byłam mała i samo mi zeszło
e_mama pisze:
Widać co lekrz to opinia, jedni mówią tak inni siak, jedni będą leczyć maleństwa, bo do kieszeni wpływa im $$ a inni każą dawać np. mleko acidofilne...
ech.. zycie!
z tym się zgadzam całkowicie

buuu, a ja się rozchorowałam :mad:
 
Madzia- ZDRÓWKA !!!!
mnie też trzęsie :(:(:( Mój Łosiek pojechał na rozmowę ze swoim zleceniodawcą, a ja się trzęsę tutaj sama, bbbbbrrrrr

a gorącą herbatę miałam robić sobie 2 godziny temu i jakoś tak czas mi przez palce przelecial.....
 
Mikołaju sto lat z okazji ukończenia 9 miesiąca !

Pocieszyłyście mnie z tym zezowaniem ale do okulisty kazał mi iść neurolog.Poszłam prywatnie bo termin miałam na koniec kwietnia.

Keterek-wyślę Ci telefon na priv ale napisz mi ,proszę jak to się robi.Kurcze cały czas się uczę.
 
Damayanti, szczepiliśmy skojarzoną. Dwa ukucia. Bolało. Chyba najbardziej ze wszystkich. Ale nie aż tak, żeby nie przestało za chwile ;) Żadnych skutków ubocznych.
 
reklama
Wszystkiego najlepszego dla Adusi z okazji ukończenia pół roczku od cioci Basi i Amelki!!!

Poza tym życzę zdrówka Madzi, Edytce i wszystkim innym choruskom.

Widzę, że z tym zezowaniem to nie jest takie wszystko oczywiste, skoro sa różne opinie różnych lekarzy. I jak my mamy wiedzieć, co jest dobre dla naszych dzieci, jak lekarze nie maja jednego zdania!!!

Dawidowa, gratuluję udanych zakupów, też bym tak chciała sobie pobuszować po sklepach.

Keterek, zdjęcia doszły, wielkie dzięki.

Isska pisze:
ola ja waze 60 kilo :((((((((((((((((((( a przed ciaza bylo to 52!!! Ja po prostu w spodnie i spodnice to wchodze na wcisk albo wcale:((((((

Jak ja bym chciała ważyć 60 kilo!!! Ale niestety jeszcze mi troche brakuje :( ::)

agula pisze:
Damayanti, szczepiliśmy skojarzoną. Dwa ukucia. Bolało. Chyba najbardziej ze wszystkich. Ale nie aż tak, żeby nie przestało za chwile ;) Żadnych skutków ubocznych.

Agula, a to ostatnie to nie jest tylko na żółtaczkę, bo mi pielęgniarka mówiła, że skojarzone sie już skończyły, były trzy, a teraz podobno tylko WZW?
 
Do góry