reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie kosmetyki w ciąży?

Nie popadam w paranoję, jeśli nie studiowałaś medycyny i nie masz pojęcia na temat szkodliwości pewnych produktów to warto się nie odzywać. W każdym moimi poście zachowujesz się pouczająco i oceniająco. Pytanie jest proste jakich sprawdzonych firm ktoś używał będąc w ciąży. Po to żebym zaoszczędziła czas w sklepie, a nie żebym wysłuchiwała komentarzy "nie popadaj w paranoję". Oczekuje prostej i konkretniej odpowiedzi, a nie jakiś chamskich i nic nie wnoszących uwag. Co niektórzy na tym forum zachowują się jak by wszelkie rozumy pozjadali.
Zależy co kto uważa za sprawdzone. Mi mogą pasować kosmetyki takiej i takiej firmy a Tobie mogą nie pasować bo np dostaniesz wysypki. Więc pozostaje metoda prób i błędów. Naprawdę nie trzeba studiować medycyny aby wybrać coś z półki w drogerii.
 
reklama
Myślę że wszystko w temacie zostało powiedziane. Dzięki za rozmowy i życzę udanego wieczoru :)
 
Ostatnia edycja:
To była przenośnia z "medycyną" do całokształtu i pisania o przenikaniu przez skórę. Jeśli ktoś takiej postawy nie zna to chyba jednak coś jest nie tak kiedy się w temacie wypowiada i jeszcze próbuje mnie obrażać. Trochę kultury by się przydało. Cóż panie w drogerii jak widać mają lepsze pojęcie, rzeczowo konkretnie i na temat mówiły i zdecydowanie nie polecały mi wszystkiego co leci z półek.
Ja zadałam proste pytanie oczekując konkretnych odpowiedzi. Nie cenie ludzi przemądrzałych lubię inteligencję i brak poczucia wyższości 😉

Gunia mnie ta cała sytuacja wręcz bawi to dobry temat do porannej kawy z koleżanką. Dobra dawka śmiechu na dzień dobry 😊
No to skoro cię to wręcz bawi no to widać taką funkcję miał pełnić Twój wątek🥴
 
Nie no nie chce mi się nawet tego tłumaczyć jest to zbędne ale temat miał być normalny. Wszystko napisałam wyżej bardzo jasno i wyraźnie. Pewnie że mnie to bawi w życiu nie spotkałam się z ludźmi którzy w taki sposób się zachowują, a może spotkałam ale raczej omijam z daleka ale pośmiać się zawsze można :)
 
Nie no nie chce mi się nawet tego tłumaczyć jest to zbędne ale temat miał być normalny. Wszystko napisałam wyżej bardzo jasno i wyraźnie. Pewnie że mnie to bawi w życiu nie spotkałam się z ludźmi którzy w taki sposób się zachowują, a może spotkałam ale raczej omijam z daleka ale pośmiać się zawsze można :)
W jakimś celu zadajesz pytania, nie było to Twoje pierwsze. I zawsze masz jakiś problem z odpowiedziami. Może po prostu Twoje pytania są dziwne. Jeżeli chcesz się pośmiać to obejrzyj jakiś kabaret.
 
W jakimś celu zadajesz pytania, nie było to Twoje pierwsze. I zawsze masz jakiś problem z odpowiedziami. Może po prostu Twoje pytania są dziwne. Jeżeli chcesz się pośmiać to obejrzyj jakiś kabaret.
"Cześć dziewczyny mam pytanko. Jakich firm kosmetyków używałyście w ciąży?" Dziwne pytanie 🤔 hmmm ok.
Zacznij od przeanalizowania w jaki sposób Ty się wypowiadasz. Twoje komentarze są nie na miejscu od razu zaczynasz kogoś atakować. Nie kontynuujemy rozmowy bo to na prawdę nie ma sensu :)
 
"Cześć dziewczyny mam pytanko. Jakich firm kosmetyków używałyście w ciąży?" Dziwne pytanie 🤔 hmmm ok.
Zacznij od przeanalizowania w jaki sposób Ty się wypowiadasz. Twoje komentarze są nie na miejscu od razu zaczynasz kogoś atakować. Nie kontynuujemy rozmowy bo to na prawdę nie ma sensu :)
Tez jestem za tym żeby kończyć ;)
 
"Cześć dziewczyny mam pytanko. Jakich firm kosmetyków używałyście w ciąży?" Dziwne pytanie 🤔 hmmm ok.
Zacznij od przeanalizowania w jaki sposób Ty się wypowiadasz. Twoje komentarze są nie na miejscu od razu zaczynasz kogoś atakować. Nie kontynuujemy rozmowy bo to na prawdę nie ma sensu :)
Nikogo nie atakuje. Jeżeli Ty to tak odbierasz to Twój problem. Poza tym warto czasami skorzystać z wyszukiwarki bo takie pytania się powtarzają. Tak, nie ma sensu kontynuowania tej rozmowy bo do niczego nie prowadzi.
 
reklama
To ja mam pytanie czy stosujecie jakies pianki, balsamy do samoopalania?
 
Do góry