reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

reklama
Wlasnie, a Julcia nie jest o Olenke zazdrosna? Nie konkuruja ze soba o wzgledy mamusi? Bo to Ty z nimi najwiecej czasu chyba spedzasz :sorry:

wiesz co, julka o olę nie- wręcz przeciwnie. bardzo się o sie ostrzyczke troszczy, zawse i w kazdej sytuacji o niej pamieta. natomiast ola... to inna historia. zazdrosna o jule strasznie:sorry:
do tego przylepa. nie ma mowy o zostawieniu jej z kimkolwiek- tylko mama i tata:dry:
 
Moja Nina to o Eryka zazdrosna byla na samym poczatku, teraz juz jest dobrze..zreszta, mowi, ze to jej braciszek.

A z tym kinem to przesada...nigdy bym tak dziecka nie zostawila i to jeszcze w takim wieku...Nina pewnie by troche posiedziala, a pozniej lazenie by sie wlaczylo i jeszcze nie wiadomo co. Pewnie na sam koniec takiej omprezy mialabym szukanie wlasnego dziecka.
Zgadzam sie z Sandra, ze zastanowialbym sie nad taka sytuacja gdyby byla opieka, ale tez nie jestem pewna...wolalabym siedziec gdzies przy stoliku i gdyby cos sie dzialo to wtedy reagowac.
 
Ja tez bym nie zostawila dziecka samego w kinie! :szok: Nawet w kulkach wole miec wszystko na oku. Do niedawna wchodzilam na sale zabaw z Piotrusiem, teraz juz ograniczam sie do stolika.

A wracajac do tematu gier i zabaw, to u nas teraz rzadzi domino. I widze, ze Piotrus interesuje sie gra na instrumentach. W domu gramy na gitarach, w przedszkolu chetnie chodzi na rytmike, bo tam graja na bebenkach, a ostatnio chcial, zebysmy kupili flety dla calej rodzinki. :-p
 
Dziewczyny mam pytanko....macie miarki wzrostu dla dzieciakow. Zastanawiam sie jaka jest lepsza czy z drewna, piankowa czy z materialu. Bo mi chyba bardziej z drewna pasuje. Poprosze o opinie, bo ja nie kupilam do tej pory :zawstydzona/y:, a chcialabym cos wybrac. A i jak mozecie, to napiszcie gdzie byla kupiona, bo ja przegladalam alegro. widzialam tez w Leroy Merlin, ale nic ciekawego nie bylo, tylko sama postac zajaca koloru zielonego i niebieskiego i tyle.
 
asmodis- ja mam drewnianą. taką Drewniana miarka wzrostu SERDUSZKA Serca (839757284) - Aukcje internetowe Allegro
w sumie sama jej nie wybierałam, jula dostała ją na urodziny. nie wiem jak inne sie sprawdzają (choć podejrzewam, że ta w formie naklejki szybko byłaby zniszczona), ale z tej jestem zadowolona.

olesia- moja julka ma podobne zainteresowania. jestem w ogole pod wrażeniem jej pamięci. pierwszy dzień w przedszkolu po chorobie, przychodzi do domu i juz nam spiewa cała piosenke o mikołaju:szok:
jula ma niesamowitą pamięć- ale pewnie większość dzieci w tym wieku tak ma:-p
 
My tez mamy drewniana miarke, taka zwykla kolorowa z auchan czy z jakiegos innego hipermarketu :-p

Kupilam Sarze na mikolaja m.in. Kena Ksiecia, bo ostatnio moje dziecko bawilo sie Barbie i za ksiecia robila druga barbie w dodatku topless :-p:-D:-pwiec stwierdzilam, ze musi stworzyc swoim lalkom zdrowy zwiazek ;-):-D
 
ja mam starą papierową miarkę przyklejoną do wewnętrznych drzwi szafy, po Wojtku jeszcze, Wojtek już nie dawno wyrósł, ale Aluta uwielbia się mierzyć;-)
jak tam nowe zabawki po Mikołaju? u nas tradycyjnie coś z Kubusia i książeczki edukacyjne dla 4 latków:-p Aluta uwielbia;-) i oczywiście mnóstwo słodyczy:tak:
 
reklama
U nas tez w cholere slodyczy, bo ode mnie z pracy dostala dupna torbe roznych slodkosci m.in., w przedszkolu mieli Mikolaja to znowu i jeszcze moi dziadkowie przyjechali i nazwozili :-) Ale, ze Sara tak sobie za slodkim przepada, to nam dupy rosna ;-)
A tak to Ken-Książę z nowej serii muszkieterek (pod choinke bedzie karoca do kompletu, bo byla troche zawiedziona, ze tylko Ken :-p :tak:), lalka Barbie (w koncu jakas brunetka :-p), puzzle, ksiazki, kolorowanki, bajka Barbie jako Roszpunka (teraz Barbie to nr 1) i zestaw malej krolewny, ktory dorwala kilka dni wczesniej ;-)
A od tatusia przyszla kasa :no: Nie ma to jak rekompensowac swoja nieobecnosc pieniedzmi...:-(
 
Do góry