reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Netka : BRĄZ :-D

A tak serio, to te fryzjerskie farby ciezko nazwac:jaki to kolor... Tu kolory czesto są mieszane, z 2, 3 czasami nawet 4 róznych kolorów:)
Na pewno ma odcienie ciepłe, złote, na pogranicziu poziomu piątego:)

Dobra, ide spac bo jak sie rozpisalabym o kolorach to mogłabym do rana pisac ;)
 
reklama
Dzień dobry
Witam sie po przerwie. Byłam bez neta więc Was czytałam w tel ale co napisałam posta to go po prostu mi kasowało.
Netka bardzo sie cieszę ze Ninka jest zdrowa!
Lysa Tobie życzę duzo zdrowia i mam nadzieje, jednak leki podziałają! Wiem ze tesknisz za dziećmi ale musisz to wytrzymać, musisz być zdrowa dla nich, nie tylko dla siebie.
Kota a ja myśle, ze wszystko jest dobrze, ze po prostu Fasolka postanowiła dać mamie normalnie funkcjonować :-)
Phelania 3d jakos na dniach? Czy może przegapilam?

Wszystkim 11miesiecznym i rocznym Grudniakom składam najlepsze życzenia!
Chorym maluszkom i mamom duzo zdrowia!!

Ja nadal bez @, to już 36dzien. Oba testy negatywne więc nie wiem o co chodzi..
 
Inka, może zrób badanie z krwi?... chyba , że nerwy tak ci opóźniły...mimo wszystko życzę pozytywnych wiadomości!

Bartek od rana jęczy , więc czeka nas "super" dzień...
Śnieg sypie .

STO LAT dla Kacperka na roczek!!!:-D

I dla Karolinki najlepszego na 11 miesięcy!!
 
ku*wa ale mnie głowa boli :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

inka poczekaj jeszcze- może z nerwów masz opóźnienie zajmij się czymś żeby nie myśleć albo zrób bete i będziesz miała jasność :)


milva mam nadzieję że Bartuś się jednak ogarnie i będziecie mieć dobry dzień:)
u nas też śnieg pada:)

buziaki dla dzisiejszych solenizantów:*
 
Dziewczyny ja wiem ze w ciąży nie jestem, tylko martwi mnie to, że @ wciaz nie ma.
Może faktycznie to przez nerwy...
A co wieczór robię kolejne ozdoby świąteczne więc zajęcie mam :-)
Milva oby jednak Bartek nie dał Ci popalic!!
Ja na 10 jadę do dentysty... A w przyszłym tyg wyrywam druga osemke :-( chyba jestem masochistka, bo po tym co przeszłam idę tam raz jeszcze, dobrowolnie...
 
Witam:)
Nasza noc nie najgorsza, ale i nie najlepsza, cóż...

Inka wspolczuje wyrywania drugiej "8" no ale jak trzeba to trzeba... Mam nadzieje ze tym razem bedzie mniej bolało:)

Asienka oby główka przestała bolec!

Milva trzymam kciuki zeby Bartuś nie wykonczył dzis mamusi!!!

Dorotar dla Kacperka buziaki urodzinowe!!!

U nas snieg nie pada, ale jest, niestety............
 
SOSNOWICZANKA omg to Ty powinnaś leżeć w szpitalu na początku swojej ciąży jak księżna Kate:-D
Ha a widzisz, zidiotą u którego pracowałam przed ciążą z Kacprem mogłabyś sobie podyskutować i on próbowałby Cię przekonać, że kolor który pokazała PHELANIA to blond, tak tak dobrze piszę i pamiętam jak dziś blond:-D

PHELANIA ładny kolor, ale wczoraj myślałam o Tobie, a że ostatnio oglądałam Twoje zdjęcia na grupie z pierwszej strony i wydaje mi się, że bardziej pasował Ci blond balejaż-ale to tylko moje skromne zdanie.

INKA życzę dobrych wiadomości.

MILVA tulę, oby Bartuś dał Ci odsapnąć.

U nas nocka kiepska, o 3 wziełam małego na czyszczenie noska i poszłam do drugiego pokoju i siedziałam z nim 2 godzinki tzn spał na mnie na siedząco przez ten czas bo jak leżał to mu gluty przeszkadzały spać i dusił się biedny. Na dodatek zmartwiłam się bo w nocy wyciągłam mu gluty z krwią. Na szczęście rano już były bez.
Jak kaszle i stęka po kaszlnięciu to aż mnie serce boli jak się męczy bidulek.
Mam nadzieję, że mu się nie pogorszy po wczorajszym wyjściu z domu do lekarza bo jeśli coś będzie gorzej to na tej krowie, czyt. doktor nie zostawię suchej nitki-takie mam ciśnienie na nią, że coś okropnego.
Nie mogę jeść bo cały czas się martwię, najpierw z Melcią było gorzej, jej jest już lepiej po bańkach to mały za to gorzej. Jestem przerażona tymi chorobami.
Oby wyzdrowieli do niedzieli.
Mój syneczek dzisiaj kończy roczek, jak ten czas zleciał. Mimo, ż eto już roczniak cały czas będzie dla mnie malutkim syneczkiem mamusi.
 
Sto lat dla Kacperka w jego pierwsze urodzinki!!!

Ja zostaje zamknieta do przynajmniej piatku :-( poprosilam dzis I wychodne wiec chociaz pojade odebrac dzieci z przedszkola, wykapie je I poloze spac. Tak mi teskno do nich ;-( wiem ze jestem tu zeby bylo lepiej ale nic tej pustki nie zapelni. Dodatkowo nie mam tu z Kim podac bo srednia wieku to 70-92 wiec wszystko gluche! ehhh IDE wziasc prysznic I umyc glowe bo znalezli dla mnie suszarke, moge Olej z wlosow wyciskac bo Od soboty nie mylam. Potem jeszcze wpadne. Jak zwykle dziekuje za slowa otuchy, duzo daja! :*
 
reklama
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUŻO DUŻO ZDRÓWKA DLA KOCHANEGO ROCZNIAKA KACPERKA :-)
Zobacz załącznik 520544Zobacz załącznik 520545

Ogromne buziaczki dla 11 miesięcznej Karolinki
:-)

inka masz tą samą sytuacje co ja że mi się strasznie długo @ opóźniała a ja robiłam testy wychodziła jedna krecha i bzikowałam że coś ze mną mnie tak, a teraz mi się wydaje że u mnie to wszystko był efekt stresu.

No spadł w Anglii pierwszy w tym roku śnieg taki malutki że drogi są białe widać go na chodnikach i trawnikach troszkę.
Ale Anglicy się przerazili i są kosmiczne korki heh wiem bo pisała do mnie pani tłumaczka która ma wpaść ze strażakiem do mnie zamontować bramki na schody i zabezpieczenia, utknęła w korku i nie na pewno na 9.30 się nie wyrobi ... dobrze że nie zdemontowałam bramki na dole na schodach jeszcze.

Uciekam się przebrać z moich zarąbistych dresów bo wyglądam jak wypłoch i troszkę wstyd tak komuś drzwi otworzyć :-)
 
Do góry