reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Domowa apteka czyli zdrowie i uroda

to daj znac jak sie krem spisze, bo ja walcze z takimi rumiencami jakby na kosciach policzkowch i do tego strasznie mi sie po zimei skora przesuszyla, wiec moze ta Perfecta by pomogla. Chociaz nie slyszalam nigdy o przebarwieniach hormonalnych :baffled:
 
reklama
a mi dzis endokrynolog do eutyroxu, wit d3 2000 jednostek dolozyla osteogenon- mam brac 1 tabletke dziennie nawet jak urodze.
 
heromina dam znać :) Ja niestety muszę się zabezpieczyć, mama miała dokładnie tak samo. Wszystkie przebarwienia, które ma na twarzy są pozostałością po ciąży :/
 
A ja dziś hejtuję płyn micelarny Kolastyny. No szit jakiego świat nie widział, skórę mam czerwoną i podrażnioną, śmierdzi spirytusem salicylowym na kilometr i skóra jest tak ściągnięta jakbym faktycznie potraktowała ją czystym spirytem. Nie dajcie się nabrać!
4856_183168_360_350.png

Omg jeszcze niby do cery suchej i wrażliwej, żart!
 
Heromina, ja też go używałam, potem z Mixa i też byłam zadowolona. Kiedyś kupiłam Garniera w promocji i też dawał radę, a dziś podkusiło mnie na polską markę i ma za swoje :/
 
Kurde tak mi wysuszylo ostatanimi czasy skore na twarzy, ze masakra. Juz nie wiem czym sie smarowac, nawet czolo z, ktorym nigdy w zyciu problemow nie mialam wczoraj mi sie sypalo. Te przebarwienia pieka, no jakas paranoja. Chcialam dzis oszczedzic skorze makijarzu, ale jak spojrzalam w lustro to cala w plamy. Poki co na noc smaruje sie Retimaxem, ale w aptece babeczka kupowala jakis zesta chyba Ivostinu do skory mocno przesuszonej, wiec moze sie skusze na taki?

Okasia masz juz ten krem Perfecty?, bo w Rossie sa tez jakies kremy na przebarwienia w ciazy, ale nie pamietam jakiej firmy. Tylko musze sie upewnic, ze te rumience to faktycznie te przebarwienia.
 
reklama
Do góry