reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Domowa apteka czyli zdrowie i uroda

Fimka ja jestem generalnie zwolenniczka zelu do mycia twarzy, bo jakos tak jak czuje wode to wydaje mi sie, ze lepiej sie wszystko wyczysci. Ta Bioderma jest spoko, aczkolwiek nie wiem wlasnie czy te problemy obecne z cera to efekt ciazy czy po zimie sie cera tak zbiera, ale jak zmyje makijarz to mam po jakimis czasie suche skorki. Poki co uzywam jej jedynie do demakijarzu oczu.
 
reklama
ja tez wolę mleczka niż wody micelarne. chociaż teraz używam głównie wody (na zmianę z mleczkiem).
ta mi podpasowała:
Link do: Green Pharmacy Płyn micelarny 3w1 Owies, 500 ml

Heromnia - ja się też bardoz długo zmagałam z suchymi plackami na twarzy, dopóki nie dobrałam dobrego podkładu. a wcześniej większość podkładów mi strasznie wysuszała skórę, albo nie kryła dobrze, a musiałąm mieć kryjący I nie wysuszający. I nie za bardzo mogłam stosować krem pod podkład, bo wtedy mi się strasznie skóra świeciła. teraz krem używam tylko na noc
 
Ja krem pod makijaz musze nalozyc, bo inaczej jeszcze bardziej mi sie wysusza, natomiast cala zime uzywalam
bourjois healthy mix i byl super, ale moze teraz to on mi wlasnie wysusza.
 
Ja używam revlon colorstay już od lat, jest kryjący, więc nie każdej odpowiada. Dla mnie idealny, tylko trzeba nakładać wilgotną gąbeczką albo pędzlem żeby sobie maski nie zafundować.

Krem na przebarwienia doszedł. Na razie z pierwszych wrażeń to konsystencja dla mnie idealna, nie za ciężki nie za lekki. Dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej powłoki, tylko taką nawilżoną satynową. Zapach delikatny, bardzo ładny, w pudełku inny niż po zaaplikowaniu, taki bardziej jak kosmetyki dla dzieci. Nigdzie nie mogłam do znaleźć, więc bałam się, że może być przeterminowany, na szczęście data ważności jest do kwietnia 2017 r., więc na pewno zużyję. Gdybyście się skusiły to mam od nich kod rabatowy 5% ( wizaz24.pl ). Ja korzystać z niego już raczej nie będę.
 
Do góry