reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Jak mój mąż zobaczył jaką poduszkę kupiłam to mówi „ boże zamów mi taką poduszkę. Jak z tym się zajebiście śpi” xd 🤣
Haha ja w poprzedniej ciąży miałam to była o nią taka wojna… No ja musiałam walczyć z mężem, który jak tylko na chwile ja zostawiłam już się na niej uwalił i psem, który jak tylko widział, ze leży to zwijał się w kłębek, kładł pyszczek na górze i spał 😅
 
Haha ja w poprzedniej ciąży miałam to była o nią taka wojna… No ja musiałam walczyć z mężem, który jak tylko na chwile ja zostawiłam już się na niej uwalił i psem, który jak tylko widział, ze leży to zwijał się w kłębek, kładł pyszczek na górze i spał 😅
Zdjęcie z teraz haha
 

Załączniki

  • IMG_6913.jpeg
    IMG_6913.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 105
reklama
Mi zapachy różnie bardzo ale za to nie mogę stać w jednym miejscu 😂 właśnie odbierałam ziemniaki i prawie odjechałam, po chwili zimne poty, słabo, mdłości i czułam że właśnie odjeżdżam 🙄
 
Do góry