reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
My dziś oglądaliśmy wózki i naszą uwagę przykuł adamex cristiano special. Lekki, wydaje się wygodny, a do tego nie jest drogi, bo około 2 tysięcy. Myślalam, że z 3k lekko będę musiała liczyć.

No ale jak się do tego dołoży jeszcze fotelik i bazy do auta to juz kwota się robi pokaźna niestety.
 
My dziś oglądaliśmy wózki i naszą uwagę przykuł adamex cristiano special. Lekki, wydaje się wygodny, a do tego nie jest drogi, bo około 2 tysięcy. Myślalam, że z 3k lekko będę musiała liczyć.

No ale jak się do tego dołoży jeszcze fotelik i bazy do auta to juz kwota się robi pokaźna niestety.
O tak fotelik plus baza to też duży koszt.
 
Cześć Dziewczyny,
Mam pytanie o Wasz wagę, jutro zaczynam 20tc (19+0). Waga startowa to 64 kg, niestety przez moje dolegliwości ciążowe, które wciąż się utrzymują jestem na minusie, aktualnie 60,3 kg.
Jak to u Was wyglada?
Miłej soboty! 😘
U mnie 18 tydz i już prawie 4 kg 😅 jem raczej zdrowo, dużo spaceruje z psem… cóż poradzić 😄
 
reklama
Do góry