reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ćwiczymy ;)

Ja mam tak 1-2kg do wagi sprzed ciąży, ale chciałabym tak z 5kg. Jak by się mi to udało to naprawdę byłabym zadowolona.:-) jak się tu zmotywować. Hmmm:-/
 
reklama
Ja dzisiaj dwugodzinny spacer plus noszenie wózka na drugie piętro. Na powrocie spał, wiec wniosłam go w gondoli, teraz plecy mnie bolą. Od weekendu się nie objadam i pół kilo w dół. Od dzisiaj dietka. Ale mam pierwszy raz wychodne ze znajomymi i chyba sobie piwka nie odmowię. Mąż ma położyć Małego :)
u mnie z gimnastyką będzie ciężko bo ja strasznie szybko się męcze, zreszta mam codzienną gimnatykę, dzwigania wózka ale chcę jak najwięcej spacerować, tylko faktycznie jak pada to już nie mam siły wychodzić.
ehhh..straszny był ten październik...
Zostało 5 do wagi sprzed ciąży i 8 do mojej wagi, a do idealnej 10-12...
I takimi etapami chcę to robić, bo tak mi łatwiej :)

U mnie tydzień liczenia kalorii - 2 kg mniej. Po prostu się nie obżeram. W weekend sobie pozwoliłam na więcej, zawsze tak robiłam, bo ja od zawsze liczę kalorie więc się jeszcze nie ważę. Postanowiłam się ważyć co piątek, ale i tak częściej staję na wadze :)
Co do treningów, pytałam na szczepieniu o Chodakowską. Nie można :/ Jednorazowy, krótki wysiłek, jak np. wejście na 4 piętro - owszem. Natomiast intensywny trening trwający 30 minut lub dłużej odpada przy cycku, bo rzeczywiście może spalać pokarm - takie mam info od lekarza.
Więc pozostają spacery, ( które u mnie wyglądają jak marsze lub prawie biegi, bo w krótkim czasie potrafię zrobić parę km z wózkiem, wracam to jestem mokra, pewnie dziwnie na mnie patrzą jak tak lecę z tym wózkiem, ale mam to w nosie) :D
oj ja uwielbiam spacery ale nie zawsze mam czas na nie bo wystarczy że muszę popołudniu po młdą jechać czyli wkładanie i wymowanie wózka szarpanie się ze stelarzem,,,ehhh...oby tylko do lekkiej spacerówki.....

Tylko niestety pogoda nie sprzyja spacerom :( ciągły deszcz ... jak było ładnie to zawsze 8-10 km robiłyśmy :( dla mnie w deszczu to nie przyjemność wiec 40 minut i do fomub

to i tak dużo, ja w deszcz nie spaceruje.......nie mam siły.....

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam
u mnie już trening zaliczony mialam iść na spacer ale umyłam włosy i zapomniałam że majka mi dzisiaj suszarkę zabrała bo ma dzisiaj basen
 
Iwona ile w sumie zajmuje ten Twój trening?

Dziewczyny, jakieś dietetyczne porady?

Ja póki co zwezam żołądek. Za dużo jadłam ostatnio. Ciężko, ale przetrwam :p
 
trening 28minut plus chyba 8 minut rozgrzewka

a co do diety to jeść co 3,4h drob ryż brązowy makarony dużo warzyw owoce tylko do południa i pić min 2l wody ostatni posiłek 2h przed snem
 
a dzisiaj dostałam bieliznę termiczną od męża więc musze iść biegać ;) może Lizzy chętna na dzisiaj jesteś o ile mój mąż wcześnie wróci
 
Iwonaimaja - dwa obiady gotujesz czy wszyscy tak jecie? Karmisz piersią? Gdzie tam moi chłopcy by zjedli mięso gotowane czy bez panierki...
 
reklama
Ja jadłam na obiad kaszę z fasolką szparagową,a mąż do tego sobie poprostu zrobił jeszcze mięsko ;-)
dzisiaj zaczęłam lekko jeść i tak mnie ssie już w żołądku a jeszcze tylko koktail owocowy mam przewidziany;-)
muszę przetrzymać z 3 dni potem już będzie ok;-)żołądek się przyzwyczai;-)
 
Do góry